Redmi Note 7 Pro kamerası ile etkiledi!

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Redmi Note 7 Pro, kamera ve işlemci gibi noktalarda Redmi Note 7 modelinden ayrılmakta. Şirketin kamera konusunda oldukça iddialı bir duruş sergileyen modeli, görünüşe göre oldukça başarılı sonuçlar çıkartabiliyor. Redmi Note 7 Pro kamerası ile çekilmiş bir görüntü, görenleri etkiledi. Xiaomi Redmi Note 7 Avrupa fiyatı herkesi şaşırttı! Redmi Note 7 Pro kamerası ile dikkatleri çekti! Sony IMX586 sensörüne sahip olan Redmi Note 7, 48 MP kamera çözünürlüğü ile oldukça ses getirmişti. Redmi yöneticisi, şirketin yeni modeliyle çektiği bir fotoğrafı, kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğraf, cihazın düşük ışıklı ortamlarda çarpıcı sonuçlar çıkartabileceğini ortaya koyuyor. Hemen yukarıda gördüğünüz fotoğrafta, ışıklar oldukça zengin ve net bir şekilde görünmekte. Bununla birlikte zemin gibi daha karanlık alanlar bile, kolay bir şekilde görülebiliyor. Görüntünün genel parlaklığı biraz düşük sayılsa da, Note 7 Pro kamerasının oldukça iddialı durduğunu söyleyebiliriz. Redmi Note 7 modelinden ayrı olarak, Redmi Note 7 Pro modeli daha güçlü bir lens içeriyor. Xiaomi'nin gece modu yazılımıyla birleşen güçlü Sony lens, güzel fotoğraflara da imza atmayı başarıyor. Redmi Note 7 Pro, önümüzdeki hafta yurt dışında satışa sunulacak. Full HD+ ekran, Snapdragon 675 işlemci ve Android Pie ile dikkat çeken model, kamerası ile de dikkatleri çekmeyi başarmış durumda.   The post Redmi Note 7 Pro kamerası ile etkiledi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Redmi Note 7 Pro kamerası ile etkiledi!
Geçtiğimiz hafta tanıtılan Redmi Note 7 Pro, kamera ve işlemci gibi noktalarda Redmi Note 7 modelinden ayrılmakta. Şirketin kamera konusunda oldukça iddialı bir duruş sergileyen modeli, görünüşe göre oldukça başarılı sonuçlar çıkartabiliyor. Redmi Note 7 Pro kamerası ile çekilmiş bir görüntü, görenleri etkiledi.

Xiaomi Redmi Note 7 Avrupa fiyatı herkesi şaşırttı!

Redmi Note 7 Pro kamerası ile dikkatleri çekti!

Sony IMX586 sensörüne sahip olan Redmi Note 7, 48 MP kamera çözünürlüğü ile oldukça ses getirmişti. Redmi yöneticisi, şirketin yeni modeliyle çektiği bir fotoğrafı, kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğraf, cihazın düşük ışıklı ortamlarda çarpıcı sonuçlar çıkartabileceğini ortaya koyuyor. redmi note 7 pro kamerası Hemen yukarıda gördüğünüz fotoğrafta, ışıklar oldukça zengin ve net bir şekilde görünmekte. Bununla birlikte zemin gibi daha karanlık alanlar bile, kolay bir şekilde görülebiliyor. Görüntünün genel parlaklığı biraz düşük sayılsa da, Note 7 Pro kamerasının oldukça iddialı durduğunu söyleyebiliriz. Redmi Note 7 modelinden ayrı olarak, Redmi Note 7 Pro modeli daha güçlü bir lens içeriyor. Xiaomi'nin gece modu yazılımıyla birleşen güçlü Sony lens, güzel fotoğraflara da imza atmayı başarıyor. Redmi Note 7 Pro, önümüzdeki hafta yurt dışında satışa sunulacak. Full HD+ ekran, Snapdragon 675 işlemci ve Android Pie ile dikkat çeken model, kamerası ile de dikkatleri çekmeyi başarmış durumda.  

The post Redmi Note 7 Pro kamerası ile etkiledi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.