Samsung kapaklı telefon modelinden yeni görüntüler!

Samsung bir yandan katlanabilir telefonlar için çalışmalarına devam ederken, diğer yandan akıllı telefonlar ortada yokken kullandığımız kapaklı telefonlar ile benzer tasarıma sahip telefonlar geliştiriyor. Bunlarda biri olan Samsung kapaklı telefon SM-W2019 modelinden bugün yeni detaylar kullanıcılara aktarıldı. Samsung katlanabilir telefon modelinden önemli detaylar! Samsung kapaklı telefon SM-W2019 modelinden yeni görüntüler! Bugün paylaşılan görüntüler ile birlikte Samsung'un 2016 yılından beri her yıl düzenli olarak piyasaya sürdüğü kapaklı telefon modeli yeniden görüldü. Paylaşılan SM-W2019 görsellerinden de görebileceğiniz üzere, teknoloji devi yeni nesil telefonunda 3.5 mm kulaklık girişini tamamen kaldıracak. Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz üzere yeni SM-W2019 modelinde kulaklık girişi yer almıyor. Bunun yerine raporda, kullanıcılara son yılın trendi haline gelen USB Type-C kulaklıkların sunulacağını belirtiliyor. Yaşanılan bu gelişmeden yola çıkarak analistler, Samsung'un önümüzdeki yıllarda piyasaya sunacağı amiral gemilerinde de benzer stratejiyi izleyeceğini ön görüyorlar. Yukarıdaki kaydırmalı görsellerden söz konusu akıllı telefona ait olan görselleri inceleyebilirsiniz. Samsung SM-W2019 özellikleri nasıl olacak? Önceki model ile benzer şekilde iki ekranın yer aldığı telefonda geleneksel bir tuş takımı buluyor. Ayrıca, kullanıcıların oldukça şikayetçi olduğu Bixby tuşu yine bu modelde karşımıza çıkıyor. Ekran konusunda net bir bilgi bulunmazken, Full HD çözünürlükte 4.2 inçboyutundaki dokunmatik AMOLED panelin kullanılması bekleniyor. Snapdragon 845 ile oldukça yüksek bir performans sunacak olan telefon, çift arka kameraya ev sahipliği yapacak. Bu kameraların farklı diyafram açıklığına sahip olacağını da belirtelim. Amiral gemisinde yer alacak olan kameranın ise  Galaxy Note 9 ile tanıtılan AR Emoji ve Scene Optimizer ve Flaw Detection gibi özelliklere de sahip olacağı belirtiliyor. Çift kamera kurulumuna ve çift ekrana sahip olan Samsung SM-W2019 modelini ise 3000mAh‘lik bir batarya besliyor. Kutudan Android 8.1 Oreo güncellemesi ile çıkacak olan modelde USB-Type C ve 3.5 milimetrelik kulaklık girişinin de yer alacağı da yukarıdaki  videoda da net bir şekilde görülüyor. Samsung W2018 geçtiğimiz yıl Aralık ayında satışa sunulmuştu, bu yüzden SM-W2019’un benzer bir tarihte geleceği söyleyebiliriz. Tabi, gerekli sertifikaların çoğu alındığı için cihazın erken tanıtılma ihtimali bulunuyor. Son olarak ise yakın zaman içerisinde tanıtılacağı ön görülen cihaz 2500 dolar ila 3000 dolar etiket fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Peki siz yeni telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? The post Samsung kapaklı telefon modelinden yeni görüntüler! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Samsung kapaklı telefon modelinden yeni görüntüler!
Samsung bir yandan katlanabilir telefonlar için çalışmalarına devam ederken, diğer yandan akıllı telefonlar ortada yokken kullandığımız kapaklı telefonlar ile benzer tasarıma sahip telefonlar geliştiriyor. Bunlarda biri olan Samsung kapaklı telefon SM-W2019 modelinden bugün yeni detaylar kullanıcılara aktarıldı.

Samsung katlanabilir telefon modelinden önemli detaylar!

Samsung kapaklı telefon SM-W2019 modelinden yeni görüntüler!

Bugün paylaşılan görüntüler ile birlikte Samsung'un 2016 yılından beri her yıl düzenli olarak piyasaya sürdüğü kapaklı telefon modeli yeniden görüldü. Paylaşılan SM-W2019 görsellerinden de görebileceğiniz üzere, teknoloji devi yeni nesil telefonunda 3.5 mm kulaklık girişini tamamen kaldıracak. Samsung kapaklı telefon SM-W2019 Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz üzere yeni SM-W2019 modelinde kulaklık girişi yer almıyor. Bunun yerine raporda, kullanıcılara son yılın trendi haline gelen USB Type-C kulaklıkların sunulacağını belirtiliyor. Yaşanılan bu gelişmeden yola çıkarak analistler, Samsung'un önümüzdeki yıllarda piyasaya sunacağı amiral gemilerinde de benzer stratejiyi izleyeceğini ön görüyorlar. Yukarıdaki kaydırmalı görsellerden söz konusu akıllı telefona ait olan görselleri inceleyebilirsiniz.

Samsung SM-W2019 özellikleri nasıl olacak?

Önceki model ile benzer şekilde iki ekranın yer aldığı telefonda geleneksel bir tuş takımı buluyor. Ayrıca, kullanıcıların oldukça şikayetçi olduğu Bixby tuşu yine bu modelde karşımıza çıkıyor. Ekran konusunda net bir bilgi bulunmazken, Full HD çözünürlükte 4.2 inçboyutundaki dokunmatik AMOLED panelin kullanılması bekleniyor. Snapdragon 845 ile oldukça yüksek bir performans sunacak olan telefon, çift arka kameraya ev sahipliği yapacak. Bu kameraların farklı diyafram açıklığına sahip olacağını da belirtelim. Amiral gemisinde yer alacak olan kameranın ise  Galaxy Note 9 ile tanıtılan AR Emoji ve Scene Optimizer ve Flaw Detection gibi özelliklere de sahip olacağı belirtiliyor. Çift kamera kurulumuna ve çift ekrana sahip olan Samsung SM-W2019 modelini ise 3000mAh‘lik bir batarya besliyor. Samsung kapaklı telefon SM-W2019 Kutudan Android 8.1 Oreo güncellemesi ile çıkacak olan modelde USB-Type C ve 3.5 milimetrelik kulaklık girişinin de yer alacağı da yukarıdaki  videoda da net bir şekilde görülüyor. Samsung W2018 geçtiğimiz yıl Aralık ayında satışa sunulmuştu, bu yüzden SM-W2019’un benzer bir tarihte geleceği söyleyebiliriz. Tabi, gerekli sertifikaların çoğu alındığı için cihazın erken tanıtılma ihtimali bulunuyor. Son olarak ise yakın zaman içerisinde tanıtılacağı ön görülen cihaz 2500 dolar ila 3000 dolar etiket fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Peki siz yeni telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Samsung kapaklı telefon modelinden yeni görüntüler! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.