1 dolara yaka mikrofonu aldık, inceledik

Zaman zaman sizlerle YouTube ekipmanları ile ilgili videolar paylaşıyoruz. Daha önce yaptığımız kamera ve mikrofon incelemelerinin ardından şimdi de uygun fiyatlı yaka mikrofonuna geldi. 1 dolardan daha ucuz bir fiyat etiketine sahip uygun...

1 dolara yaka mikrofonu aldık, inceledik
Zaman zaman sizlerle YouTube ekipmanları ile ilgili videolar paylaşıyoruz. Daha önce yaptığımız kamera ve mikrofon incelemelerinin ardından şimdi de uygun fiyatlı yaka mikrofonuna geldi. 1 dolardan daha ucuz bir fiyat etiketine sahip uygun fiyatlı yaka mikrofonu, ekipman için çok fazla bütçesi olmayanlar için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. TL olarak baktığımızda yaklaşık 4 TL’ye mâl olan yaka mikrofonu, pahalı mikrofonların yaptığı işin ne kadarını, nasıl yapabiliyor? Bu soruyu merak ettik ve videomuzda sizlerle birlikte yanıtı aradık.

Boya M1 inceleme

1 dolardan ucuz, uygun fiyatlı yaka mikrofonu

Başlangıç için ideal olan mikrofon için ihtiyacınız olan tek şey bir dönüştürücü. Kameralarda ve bilgisayarlarda kullanılabilen ürünü cep telefonunda kullanmak için bir dönüştürücüye ihtiyacınız var. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler… https://youtu.be/d3Bx8ZBwwfY Dönüştürücü ile birlikte cep telefonunda da kullanılabilen mikrofonun dış tasarımında herhangi bir düğme bulunmuyor. Kamera, bilgisayar ya da telefona takıldığında otomatik olarak kayıt başlıyor. 120 cm uzunluğundaki mikrofonun, kamera ve telefon ile çekimlerde biraz kısa kaldığını söyleyebiliriz. Bilgisayardan çekimlerde ise herhangi bir sorun yaşanmıyor. Başlangıç için kullanılabilen uygun fiyatlı yaka mikrofonu nasıl bir performans sergiliyor? Videomuzda hem ofis içinde hem de rüzgarlı ortamlarda mikrofonu test ederek bu sorunun yanıtını arıyoruz. Ayrıca, 100 TL’lik başka bir mikrofon ile de karşılaştırıyoruz. Genel olarak gürültülü ortamlarda mikrofonun orta seviye bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

The post 1 dolara yaka mikrofonu aldık, inceledik appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.