1000 TL altına satılan 3D yazıcıyı inceledik!

1000 TL altına satılan 3D yazıcıyı inceledik!
ShiftDelete.Net olarak en yeni teknolojik gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam ediyoruz. Bu kez günümüzün en popüler teknolojilerinden biri olan 3D yazıcılara değiniyor ve herkesin kolayca baskı yapabilmesine imkan sağlayan, uygun fiyatıyla dikkat çeken Anet A6 3D yazıcı modelini inceliyoruz.

iLife V5S Pro robot süpürge inceleme

İncelediğimiz bu ürünün bize tamamen de-monte şekilde geldiğini öncelikle belirtelim. Yani, A6'nın ilk olarak kurulumuyla ilgilendik ve baskı testlerimizin sonunda sizlerle bu incelemeyi buluşturduk.

Anet A6 3D Yazıcı inceleme

Gearbest üzerinden oldukça uygun fiyata satışan Anet A6 inceleme videomuzla karşınızdayız. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri inceleme videomuz ile baş başa bırakalım, iyi seyirler! https://youtu.be/6qOhQDU50-o A6 3D Yazıcı modelini bu linke tıklayarak indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz.

GeatBest Türkiye'de çok özel Black Friday fırsatları

GearBest Türkiye Şimdi de Black Friday ile kullanıcıların karşına çıkıyor. Yılbaşı alışverişinin başlangıç günü olan, tüm dünyada sabırsızlıkla beklenen Black Friday için dersini iyi çalışan ekip, Türkiye için sayısız indirim, kampanya ve kupon fırsatı hazırladı. GearBest Türkiye Yeni yıla, yeni teknolojiler, yeni kıyafetler ya da yeni oyuncaklar ile girmek isteyen herkesi oldukça mutlu edecek kampanya ile karşınızda. Türkiye için hazırlanan kampanyalar arasında 500 dolarlık alışverişe 100 dolar indirim imkanı, Black Friday’a özel şanslı çark oyunu, 24 Kasım 09:00 25 Kasım 09:00 arası 24 saatlik flaş indirim, cazip cihaz indirimleri, seçtiğin üç ürün 9,99 dolar ya da yine seçtiğin üç ürün 49,99 dolar gibi birçok fırsat yer alıyor. Black Friday özel indirim sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Black Friday'a özel Şanslı Çark Ödül oyunu için ise buraya tıklayabilirsiniz.

The post 1000 TL altına satılan 3D yazıcıyı inceledik! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.