108 MP kameralı Mi Mix 4 ve MIUI 11 çıkış tarihi!

Bu yılın en çok beklenen cihazlarından biri olan Mi Mix 4 hakkında yeni sızıntılar uzun süredir vardı. Bununla birlikte Xiaomi’nin geliştirdiği Android arayüzü MIUI’ın da yeni sürümünün kısa süre içerisinde kullanıcılara sunulması bekleniyor....

108 MP kameralı Mi Mix 4 ve MIUI 11 çıkış tarihi!
Bu yılın en çok beklenen cihazlarından biri olan Mi Mix 4 hakkında yeni sızıntılar uzun süredir vardı. Bununla birlikte Xiaomi’nin geliştirdiği Android arayüzü MIUI’ın da yeni sürümünün kısa süre içerisinde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılar ile Xiaomi Mi Mix 4 ve MIUI 11 çıkış tarihi belli oldu!

Oppo Reno 2 de yeni trende ayak uyduruyor

Xiaomi Mi Mix 4 ve MIUI 11 çıkış tarihi belli oldu!

Xiaomi’nin heyecanla beklenen Mi Mix serisinin üyesi hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ederken hem yeni Mi Mix 4’ün hem de MIUI 11’in çıkış tarihi belli oldu. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Rus blog sitesi Xiaomishka’ya göre Mi Mix 4 ve MIUI 11 24 Eylül Salı günü Şangay’da düzenlenecek etkinlikle birlikte kullanıcılara sunulacak. Rapora göre, Mi Mix 3 serisinden yaklaşık iki ay önce tanıtılacak olan yeni modelin aslında daha erken kullanıcılara sunulacağını fakat tarihin ertelendiğini iddia ediyor. Raporlar, Huawei’nin Mate 30 serisini 19 Eylül’de piyasaya sürecek olmasından dolayı, Xiaomi’nin de yeni Mi Mix tarihini ertelediğini söylüyor. Mi Mix 4 ve MIUI 11 ile birlikte Mi 9 5G ve Mi 9S’in de tanıtılması bekleniyor. Xiaomi Mi Mix 4 ve MIUI 11 çıkış tarihi belli oldu! - ShiftDelete.Net(1) 108 Megapiksel ISOCELL Bright HMX kamera sensörüne sahip olması beklenen Mi Mix 4 hakkında şu an için pek bir şey bilinmese de cihazın Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemciyle gelmesi bekleniyor. 12 GB RAM ve 5G sürümü de bulunacak cihazın kablosuz ters şarj özelliği barındıran 4500 mAh’lık bir bataryaya sahip olması da beklenenler arasında. Tabii ki MIUI 11’in tanıtılmasıyla da birlikte Mi Mix 4’ün Android 10 tabanlı MIUI 11 ile kutudan çıkması bekleniyor. Tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazın yeni sızıntılarıyla birlikte daha çok bilgiye sahip olacağız ve sizlerle paylaşıyor olacağız.

The post 108 MP kameralı Mi Mix 4 ve MIUI 11 çıkış tarihi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.