15. yıla özel World of Warcraft Classic geliyor!

Dünyada milyonlara oyuncusu bulunan World of Warcraft için 15’inci yıla özel bir versiyon duyuruldu. Yeni versiyonun hangi tarihte yayınlanacağı ve kimlerin bu oyunu oynayabileceği açıklandı. PUBG Mobile'dan oyunculara uyarı dönemi World of Warcraft Classic için tarih belli oldu World of Warcraft Classic ismi verilen genişletme paketi oyunun 15’inci yılına özel olarak çıkıyor. Azeroth’un eski günlerini yeniden yad etme fırsatı yakalayacak olan oyuncular bu oyuna 27 Ağustos’tan itibaren sahip olabilecek. Tüm WoW aboneleri, özel oyunu ücretsiz olarak alabilecek. Oyunun bu yeni versiyonunda, 22 Ağustos 2006 yılında yayınlanan Drums of War güncellemesi de yeniden inşa ediliyor. Tüm abonelere ücretsiz olan World of Warcraft Classic, oyunseverlere WoW’un ilk günlerine damgasını vuran Molten Core’a yapılan 40 kişilik raid’ler, Tarren Mill’de gün boyu süren PvP savaşları ve tüm sunucunun güçlerini birleştirerek Ahn’Qiraj geçitlerini açmak için verdiği mücadele gibi deneyimleri tekrar yaşatacak. Aboneliği devam eden oyuncular, oyuna yalnızca davetiyeyle girebilecek. Ayrıca 15 Mayıs’ta da oyunun betasına katılma hakkına sahip olacak. Blizzard’ın tüm dünyaya nam salmış olan oyun ile oyuncular, Onyxia’nın Duskwallow Marsh’taki ininden terör estirdiği günlere geri dönecek. Şirket oyunun 15’inci yaşını kutlamak için yeniliklerini yalnızca klasik oyunla sınırlı tutmuyor. Aynı zamanda World of Warcraft: Battle for Azeroth oyununda kullanıcılar için oyun içi bir etkinlik hazırlanıyor. Bur etkinlikte oyuncular 25 kişilik bir raid’e çıkacak ve damga vurmuş boss’lardan bazılarıyla karşılaşacak. Oyunun World of Warcraft 15th Anniversary Collector’s Edition isminde bir de 15’inci yıl özel sürümü piyasaya sunulacak. Bunun için Blizzard, 8 Ekim’i işaret etti. Bu sürümle birlikte oyunculara rozetten figüre birçok hediye de verilecek. The post 15. yıla özel World of Warcraft Classic geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

15. yıla özel World of Warcraft Classic geliyor!
Dünyada milyonlara oyuncusu bulunan World of Warcraft için 15’inci yıla özel bir versiyon duyuruldu. Yeni versiyonun hangi tarihte yayınlanacağı ve kimlerin bu oyunu oynayabileceği açıklandı.

PUBG Mobile'dan oyunculara uyarı dönemi

World of Warcraft Classic için tarih belli oldu

World of Warcraft Classic ismi verilen genişletme paketi oyunun 15’inci yılına özel olarak çıkıyor. Azeroth’un eski günlerini yeniden yad etme fırsatı yakalayacak olan oyuncular bu oyuna 27 Ağustos’tan itibaren sahip olabilecek. Tüm WoW aboneleri, özel oyunu ücretsiz olarak alabilecek. Oyunun bu yeni versiyonunda, 22 Ağustos 2006 yılında yayınlanan Drums of War güncellemesi de yeniden inşa ediliyor. Tüm abonelere ücretsiz olan World of Warcraft Classic, oyunseverlere WoW’un ilk günlerine damgasını vuran Molten Core’a yapılan 40 kişilik raid’ler, Tarren Mill’de gün boyu süren PvP savaşları ve tüm sunucunun güçlerini birleştirerek Ahn’Qiraj geçitlerini açmak için verdiği mücadele gibi deneyimleri tekrar yaşatacak. Aboneliği devam eden oyuncular, oyuna yalnızca davetiyeyle girebilecek. Ayrıca 15 Mayıs’ta da oyunun betasına katılma hakkına sahip olacak. Blizzard’ın tüm dünyaya nam salmış olan oyun ile oyuncular, Onyxia’nın Duskwallow Marsh’taki ininden terör estirdiği günlere geri dönecek. Şirket oyunun 15’inci yaşını kutlamak için yeniliklerini yalnızca klasik oyunla sınırlı tutmuyor. Aynı zamanda World of Warcraft: Battle for Azeroth oyununda kullanıcılar için oyun içi bir etkinlik hazırlanıyor. Bur etkinlikte oyuncular 25 kişilik bir raid’e çıkacak ve damga vurmuş boss’lardan bazılarıyla karşılaşacak. Oyunun World of Warcraft 15th Anniversary Collector’s Edition isminde bir de 15’inci yıl özel sürümü piyasaya sunulacak. Bunun için Blizzard, 8 Ekim’i işaret etti. Bu sürümle birlikte oyunculara rozetten figüre birçok hediye de verilecek.

The post 15. yıla özel World of Warcraft Classic geliyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.