Teknoloji Haberleri

150 inçlik 4K Xiaomi Mijia Laser Projector TV!

Çoğunlukla akıllı telefonlarıyla bilinen Xiaomi teknolojinin her alanında karşımıza çıkıyor. Markanın en yeni ürünü ise 150 inçlik görüntü sunabilen 4K Xiaomi Mijia Laser Projector TV!

Xiaomi Mi 9 hızlı şarj özelliği ile konuşulacak!

150 inçlik 4K Xiaomi Mijia Laser Projector TV özellikleri

Her ne kadar televizyon sektörünün yanında projeksiyon cihazlarından çok fazla konuşmasak da oldukça iddialı yepyeni ürünler tanıtılmaya devam ediyor. Oldukça dikkat çekici ürünlerle karşımıza çıkan Xiaomi’de yepyeni bir projeksiyon cihazı ile karşımızda.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Xiaomi Mijia Laser Projector, 4K çözünürlük ve HDR10 desteğine sahip. 14 cm mesafeden 80 inç, 48 cm mesafeden ise tam 150 inç görüntü verebilen modelin lamba ömrü ise tam 25 bin saat. Buda günde ortalama 5 saat kullanımda yaklaşık olarak 14 yıla, 4 saat kullanımda ise 17 yıla tekabül ediyor. 3000:1 kontrast değerine sahip olan projeksiyon ayırca Dolby ses sertifikasına sahip. MIUI TV arayüzüne sahip olan cihazın fiyatı ise lansmana özel olarak 9999 CNY yani yaklaşık olarak 1500 dolar olarak duyuruldu. Sonrasında ise cihazın fiyatının 2200 dolar seviyesinde olacağı açıklandı.

The post 150 inçlik 4K Xiaomi Mijia Laser Projector TV! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.