2020 Bentley Bentayga Speed görüntülendi!

Lüks otomobil üreticisi Bentley, Bentayga modeli ile oldukça beğenilmişti. Şirket şimdi de daha hızlı bir SUV modelini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 2020 Bentley Bentayga Speed, oldukça hızlı bir SUV olacak! 2020 Bentley Bentayga Speed testlerde görüntülendi! Kamuflajlı şekilde kameralara yakalanan yeni Bentley Bentayga Speed, 6 litrelik V12 bir motor ile gelecek. Bentley Bentayga Speed, 650 HP gücünde olması beklenen bu motor sayesinde 0'dan 100 Km/s hıza 4 saniyenin altında çıkabilecek. Geleceğin otomobil teknolojisi ile tanışın! (VİDEO) En hızlı SUV olamayacak gibi gözüküyor olsa da, oldukça lüks bir otomobil oluşu, alıcıların fikirlerini etkileyebilir. 2019 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılması beklenen lüks otomobilin, 2020 yılından önce satışa çıkması ise beklenmiyor. The post 2020 Bentley Bentayga Speed görüntülendi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

2020 Bentley Bentayga Speed görüntülendi!
Lüks otomobil üreticisi Bentley, Bentayga modeli ile oldukça beğenilmişti. Şirket şimdi de daha hızlı bir SUV modelini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 2020 Bentley Bentayga Speed, oldukça hızlı bir SUV olacak!

2020 Bentley Bentayga Speed testlerde görüntülendi!

2020 bentley bentayga speed 2 Kamuflajlı şekilde kameralara yakalanan yeni Bentley Bentayga Speed, 6 litrelik V12 bir motor ile gelecek. Bentley Bentayga Speed, 650 HP gücünde olması beklenen bu motor sayesinde 0'dan 100 Km/s hıza 4 saniyenin altında çıkabilecek.

Geleceğin otomobil teknolojisi ile tanışın! (VİDEO)

En hızlı SUV olamayacak gibi gözüküyor olsa da, oldukça lüks bir otomobil oluşu, alıcıların fikirlerini etkileyebilir. 2019 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılması beklenen lüks otomobilin, 2020 yılından önce satışa çıkması ise beklenmiyor.

The post 2020 Bentley Bentayga Speed görüntülendi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.