2020 Galaxy A serisinin kamera özellikleri belli oldu!

Samsung'un Galaxy A serisi son dönemde şirketin en büyük gelir kaynaklarından birisi haline geldi. Amiral gemilerinin satışı beklentilerin altında kalırken, Galaxy A serisi orta segmenti canlandırarak satışları oldukça üst noktalara taşıdı....

2020 Galaxy A serisinin kamera özellikleri belli oldu!
Samsung'un Galaxy A serisi son dönemde şirketin en büyük gelir kaynaklarından birisi haline geldi. Amiral gemilerinin satışı beklentilerin altında kalırken, Galaxy A serisi orta segmenti canlandırarak satışları oldukça üst noktalara taşıdı. Bunun nedeni ise amiral gemilerindeki birçok özelliğin Galaxy A serisi ile orta segmente taşınması. Donanım ile sınırlı kalmayan Samsung aynı zamanda tasarımları da Galaxy A serisinin yeni modelleri ile orta segmente taşıdı.

Samsung Galaxy A10s tanıtıldı! İşte özellikleri

2020 Galaxy A serisi kamera özellikleri ile göz dolduruyor!

Gelecek yıl tanıtılacak olan Galaxy A modellerinin en az üç, bazı durumlarda ise dört arka kamera ile geleceği belirtiliyor. Samsung'un yol haritasının sızdırılması, 2020'de tanıtılacak olan cihazların kamera detaylarını ortaya çıkardı. 2020 Galaxy A serisi kamera özellikleri Bu kapsamda 13 Megapiksel'den başlayan ve 108 Megapiksel'e kadar uzanan oldukça geniş bir kamera seçeneği sunulacak. Toplamda ise 7 farklı ana kamera Galaxy A serisi ile birlikte 2020 yılında kullanıcılara sunulmuş olacak. Telefoto kameranın yer almadığı giriş seviyesi cihazlar Galaxy A21, Galaxy A31 ve Galaxy A41 olacak. 5x yakınlaştırma yapabilen üst seviye modeller ise Galaxy A81 ve Galaxy A91 modelleri olacak.

The post 2020 Galaxy A serisinin kamera özellikleri belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.