Teknoloji Haberleri

2020 Volkswagen Golf satışı ertelendi!

Volkswagen’in C-hatchback sınıfındaki güçlü oyuncusu Golf yenilendi. Avrupa’nın en fazla satılan modellerinden biri olan otomobil ile ilgili şaşırtan bir bilgi ortaya çıktı. 2020 Volkswagen Golf satışı teknik aksaklıklardan dolayı ertelendi. İşte detaylar…

2020 Volkswagen Golf 8 görüntülendi!

Mercedes A-Class ve BMW 1 Serisi gibi lüks C sınıfı otomobillere rekabet edebilmek için bir dizi yenilik geçiren Volkswagen Golf söylenenden daha geç bir tarihte yollara inecek. Otomobil tamamen dijital bir kokpitle yeni nesil özellikleri içinde barındırdığını işaret ediyor. Ancak bu dijitalleşme aynı zamanda otomobilin satış tarihinin ertelenmesinde de etkili oldu. 2020 Volkswagen Golf satışı otomobilin teknolojisinde yaşanan teknik aksaklıklar nedeniyle biraz daha gecikecek. 

2020 Volkswagen Golf satışı neden ertelendi?

VW Yönetim Kurulu’na yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre yeni Volkswagen Golf modelinde bazı düzeltmeler yapılması gerekiyor.  Volkswagen cephesi ise bu bilgiyi yalanlayan bir açıklama yaptı. Gecikmeyi doğrulayan şirket söz konusu gecikmenin Noel yüzünden olduğunu söyledi. Bu tarihlerde herkesin hediye alıp vermekle ilgilendiğini söyleyen Volkswagen, 2020 Golf’ü Noel’in ardından satışa çıkaracak. Ertelemeden önce sahip olduğumuz bilgiye göre, Volkswagen yeni nesil Golf’ünü eylül ayında düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkaracaktı.

The post 2020 Volkswagen Golf satışı ertelendi! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.