Teknoloji Haberleri

21 bin TL’lik altın kaplama iPhone 11 Pro!

Apple’ın kısa süre önce tanıttığı ve beğenenlerin olduğu gibi eleştirilenlerin de olduğu iPhone 11’ler için özel seri tasarımlar da yapılmaya başlandı. Yakın zaman önce 200 bin TL’lik iPhone 11 Pro’nun üretildiğine şahitlik etmiştik. Şimdi ise Premium deneyimini severler için altın kaplama iPhone 11 Pro tasarımı ortaya çıktı. Altın kaplama iPhone 11 Pro fiyatı ile dudak uçuklatıyor.

200 bin TL’lik iPhone 11 Pro üretildi

Yeni iPhone modeller 699 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ancak, lüks dokunuşların eklendiği telefonların fiyatları çok daha üst seviyelere çıkabiliyor. Altın kaplama iPhone 11 Pro Max fiyatı da bunun en önemli örneği. Altın elementinin ışıltısı ilginizi çekiyorsa, sizi Legend Helsinki‘den özel yapım altın kaplama arka panelli iPhone 11 Pro ile tanıştıralım.

Altın kaplama iPhone 11 Pro fiyatı

18 ayar altın kaplama olan iPhone 11 Pro özel seri, 3.390 euro‘luk bir fiyat etiketine sahipken, Türk Lirası karşılığı 21 bin TL’ye kadar çıkıyor. Ancak bu rakam sizi tatmin etmediyse, 18 ayar altın kaplamanın yanında bir de değerli taşlar ile bezeli seçenekleri de bulunuyor. Bu altın kaplama hem servetinizi cebinizde taşımanıza olanak sağlıyor hem de telefonunuzu darbelere karşı koruyor. Elbette altın kaplama iPhone’unuza uygun olarak 1.190 euro yani yaklaşık 7 bin TL karşılığında, 24 ayar altın kaplama AirPod’ları da satın alabilirsiniz. Legend Helsinki, el oyması veya ek olarak değerli taş eklenmiş tasarımlar da dahil olmak üzere her cihazı müşterinin isteğine göre özelleştiriyor. iPhone 11 Pro’nun 512 GB’lik versiyonunu altın kaplayan şirketin, altın kaplamalı iPhone 11 Pro Max modeline ulaşmak için 130 euro daha ödemek gerekiyor.

The post 21 bin TL’lik altın kaplama iPhone 11 Pro! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.