Teknoloji Haberleri

27 inçlik LG taşınabilir monitör duyuruldu!

CES 2019 kapsamında birçok yeni teknoloji tanıtılmaya devam ediyor. Bu ürünlerden bir tanesi de LG Neo Art ismindeki taşınabilir monitör. Bakalım 27 inç büyüklüğündeki LG taşınabilir monitör neler sunuyor? CES 2019

LG’nin büyüleyici katlanabilir televizyonu karşınızda!

LG taşınabilir monitör nasıl çalışıyor?

LG’nin CES 2019 kapsamında resmiyet kazandırdığı ürünlerden bir tanesi olan Neo Art ismindeki monitör taşınabilir yapısıyla dikkat çekiyor. Halihazırda kullanımda olan monitörler ağırlığı ve kablo çeşitliliği nedeniyle taşınabilirlik konusunda biraz geride kalırken LG farklı bir yaklaşımla sektördeki bir ilki başarmış.

Ekran teknoloji olarak alışılagelmiş monitörlerden pek bir farklılığı bulunmayan Neo Art, 27 inç büyüklüğündeki ekranında 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunuyor. Onu taşınabilir kılan en önemli özelliği ise tek bir USB Type-C kablosu ile çalışabilmesi. Herhangi bir güç kablosuna veya HDMI kablosuna gerek kalmadan tek bir USB Type-C kablosu ile bağladınız cihazdan görüntü alabildiğiniz LG Neo Art, CES 2019’un dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi olmayı başarmış durumda. Normal bir ekrana kıyasla çok daha az güç tüketen LG taşınabilir monitörün satışa sunulup sunulmayacağı ise şu an için bilinmiyor.

The post 27 inçlik LG taşınabilir monitör duyuruldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.