Teknoloji Haberleri

3 Adımda Efsane Cuma hazırlığı! (Video)

23 Kasım‘da Efsane Cuma ile milyonlarca üründe yapılacak indirimlere hazır mısınız? 3 adımda Efsane Cuma hazırlığı videomuzu izleyin, Cuma günü alışverişin keyfini çıkartın! Türkiye’nin alışveriş günü Efsane Cuma için çok az bir süre kaldı! Saatler sonra milyonlarca farklı üründe yapılacak indirimlere hazır mısınız?

Akıllı telefonlar 2000 TL ucuzlayacak!

Akıllı telefonlardan bilgisayarlara, anne bebek ürünlerinden pek çok farklı aksesuara yapılacak efsane indirimleri kaçırmamanız için yapmanız gerekenleri sıraladık.

3 Adımda Efsane Cuma hazırlığı

Hemen Hepsiburada uygulamasını indirin, uygulamayı yükledikten sonra bildirimleri açın. Senede bir kere denk gelen bu fırsatı kaçırmayın! Hepsiburada uygulamasını buradan indirebilirsiniz Profilinize özel kampanya önerilerini ve fırsatları görebilmeniz için uygulamada oturum açmanız gerekiyor. Oturumunuzu açın ve profilinizi tamamlayın. Özellikle Cuma günü alışveriş yaparken kart bilgisi ve adres bilgisini girmemek için, önceden profilinize bu bilgileri ekleyin. Son adımda ise ihtiyaç duyduğunuz, satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin ve Cuma günü tek hamle ile ürünlerinizi satın alın! İşte 23 Kasım‘daki fırsatları kaçırmamanız gerekenleri bir araya getirdiğimiz video. İyi seyirler… https://www.youtube.com/watch?v=5OZucUAgGh0

The post 3 Adımda Efsane Cuma hazırlığı! (Video) appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.