Teknoloji Haberleri

49 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Steam hafta sonuna özel indirim kampanyası başlattı. Kampanya ile birlikte 49 TL’lik Age of Wonders III isimli oyun tamamen ücretsiz oldu. Kullanıcılar, oyunu pazartesi gününe kadar hiçbir ücret ödemeden alabilecekler. Üstelik Steam kullanıcısı olan herkes oyunu indirebilecek. Oyun sınırsız ve süresiz şekilde oynayabilecek.

PUBG teknik direktörlüğü için ilanlar açıldı

49 TL’lik Age of  Wonders III kısa süreliğine ücretsiz oldu 

Oyunda bir kısıtlama mevcut. Ancak endişelenmeyin, bu durum ana oyunu hiçbir şekilde etkilemeyecek bu özellik. Sadece Steam Koleksiyon Kartı düşürmenize engel olacak bir kısıtlama. Çünkü bu koleksiyon kartları oyun oynandıkça düşürülüyor ve gerçek para ile satışa çıkartılabiliyor. Oyuna ait Deluxe Edition yükseltmesini de indirimli olarak yapabilirsiniz. Bunun haricinde oyunu oynamanız için tek gereken bir Steam hesabı ve sistem gereksinimlerini karşılayan bir PC.

Age of Wonders III – sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 İşlemci: Intel Core 2 çekirdekli E6600 @ 2.4 Ghz veya AMD Athlon 64 X2 5000+ @2.6 Ghz Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA 8800 / ATi Radeon HD 3870 512MB veya laptop kullanıcıları için Intel HD 3000 3GB bellekli ekran kartı DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 10 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX 9 sürüm ile uyumlu bir ses kartı İlave Notlar: En az 1024×768 çözünürlüğünü  destekleyen monitör gerektirir. Age of Wonders III, Hollandalı geliştirici Triumph Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan sıra tabanlı bir strateji video oyunudur. Harikalar Çağı serisindeki dördüncü oyunda, Age of Wonders , Age of Wonders  II gibi oyunların devam oyunu olan Age of Wonders III, 31 Mart 2014’de yayınlanmıştı.

The post 49 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.