Teknoloji Haberleri

5G destekli LG V50 ThinQ ortaya çıktı!

LG’nin 5G destekli akıllı telefonu V50 ThinQ ortaya çıktı. Alıştığımız bir tasarıma sahip olan LG V50 ThinQ modelinin yakında tanıtılması bekleniyor. Bakalım 5G destekli V50 ThinQ nasıl görünüyor?

LG G8 ThinQ ekrandan hoparlör desteği ile geliyor!

İşte 5G destekli LG V50 ThinQ!

Uzun bir süredir konuşulan 5G desteğine sahip ilk modeller yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başlıyor. Bu konuda LG’nin çalışmalar yürüttüğü de bir süredir biliniyordu. MWC 2019 kapsamında yeni modellerini tanıtacak olan Güney Koreli üretici, G8 ThinQ modeliyle birlikte bu defa V50 ThinQ modelini de duyurması bekleniyor.

Böylece yılın ikinci yarısında tanıtılan V serisi modellerini ilk defa ilk yarıda tanıtmış olacak. Evan Blass tarafında ortaya çıkartılan görselin her ne kadar çözünürlüğü düşük olsa da modelde üçlü arka kamera yer aldığını görebiliyoruz. Onun altında fiziksel bir parmak izi okuyucu yer alırken ön yüzde de çentikli bir ekran bulunuyor. Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alması beklenen akıllı telefonda LG’nin yeni ekrandan ses yayan teknolojisininde kullanılması bekleniyor. 24 Şubat tarihinde bir etkinlik düzenleyecek olan LG bakalım bize ne gibi sürprizler yapacak?

The post 5G destekli LG V50 ThinQ ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.