5G destekli Sony Xperia F özellikleri ortaya çıktı

Akıllı telefon satışlarında günden güne daha kötüye giden Sony, son gelişmelere göre zoru denemek için harekete geçti. Güvenilir sızıntılara göre Sony Xperia F ile birlikte şirket, katlanabilir telefon piyasasına giriş yapacak. AirPods’a yeni...

5G destekli Sony Xperia F özellikleri ortaya çıktı
Akıllı telefon satışlarında günden güne daha kötüye giden Sony, son gelişmelere göre zoru denemek için harekete geçti. Güvenilir sızıntılara göre Sony Xperia F ile birlikte şirket, katlanabilir telefon piyasasına giriş yapacak.

AirPods’a yeni rakip: Sony WF-1000XM3 tanıtıldı

5G destekli katlanabilir Sony Xperia F özellikleri ortaya çıktı!

Akıllı telefonlarda yeni bir tasarım trendi haline gelmeye başlayan katlanabilir telefonlar, hala emekleme aşamasında. Şu an için Galaxy Fold ile Samsung'un ve Mate X ile Huawei'nin giriş yapmaya hazırlandığı sektöre, Xperia F modeli ile de Sony girmeye hazırlanıyor. Söz konusu iddialara göre Sony, yeni ürünüyle birlikte Samsung'a ve Huawei'e doğrudan rakip olmayı hedefliyor. Şu an için bilgiler oldukça kısıtlı olsa da, raporlar Xperia F için 2020 yılını işaret etmekte.

Sony Xperia F özellikleri nasıl olacak?

Geliştirilmekte olan prototipe ait teknik detayları sızdıran bir kullanıcı, prototipte bulunan bazı bilgileri de paylaşmış oldu. Bu bilgilere göre Xperia F, Snapdragon 855 işlemciden gücünü alacak. Bu işlemci 3,220 mAh batarya ile desteklenirken, Qualcomm X50 modem ile birlikte 5G desteği de kullanıcılara sunulacak. LG ekran panelinin kullanılacağı model, 10x zoom desteğine sahip kamerayı da üstünde barındıracak. Şu an için hala bilinen detayların yetersiz olduğunu ve bilinenlerin de son versiyon öncesi değişebileceğini söyleyebiliriz. Siz bu adım hakkında ne düşünüyorsunuz? Sony rakiplerinin arasında başarılı olabilir mi?

The post 5G destekli Sony Xperia F özellikleri ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.