6 yıl boyunca test edilen oyun nihayet çıkıyor!

Teknoloji dünyasında gelişim sürecinin hızlanması sadece elektronik cihazlarda değil, oyun gibi diğer sektörlerde de etkisini gösterdi. Günümüz oyun yapımcıları birkaç yılda bir büyük oyun serileri ile kullanıcıların karşısına çıkmak istiyor....

6 yıl boyunca test edilen oyun nihayet çıkıyor!
Teknoloji dünyasında gelişim sürecinin hızlanması sadece elektronik cihazlarda değil, oyun gibi diğer sektörlerde de etkisini gösterdi. Günümüz oyun yapımcıları birkaç yılda bir büyük oyun serileri ile kullanıcıların karşısına çıkmak istiyor. Altı yıl önce yani 2013 yılının Temmuz ayında Alfa versiyonu ücretli bir şekilde piyasaya sürülen voksel tabanlı RPG oyunu Cube World nihayet oyuncularla buluşacak. Uzun bir bekleyişin ardından oyun Steam üzerinde yayınlanacak.

GTA 6’ya giden yol: Tek bir ilham ile ikon olmak

6 yıl boyunca Alfa'da kaldı: Cube World, Ekim ayında geliyor!

En geç Ekim ayının sonunda oyuncularla buluşacak olan oyunun geliştiricisi Wolfram von Funck sürecin neden 6 yıl sürdüğüne dair bir blog yazısı yayınladı. “Bazılarınızın hatırlayabileceği gibi, oyunu duyurduktan hemen sonra DDoS saldırısı aldık. Aptalca gelebilir, ancak bu olay benim travma geçirmeme neden oldu. Saldırılar nedeniyle depresyonla mücadele etmek zorunda kaldım." https://youtu.be/uD5tYA13XT4 Von Funck daha önceki yıllarda Cube World’e yeni özellikler ekleyerek büyük bir güncelleme yapmak istediğini, ancak "yeterince iyi" olmayacağı konusunda endişe duyduğunu belirtti. Yayınlamayı planladığı sürümün Cube World 2.0 olduğunu belirten Funck, oldukça eğlenceli bir oyun geliştirdiğini iddia ediyor.

The post 6 yıl boyunca test edilen oyun nihayet çıkıyor! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.