Teknoloji Haberleri

61 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Steam, Epic Games ve Origin gibi platformlar her hafta bir oyunu ücretsiz hale getiriyor olsa da, ücretsiz oyun furyasını başlatma özelliği taşıyan Humble Bundle, Dirt Rally ile oyuncuların karşısına çıkarak farkını ortaya koydu. Steam üzerinde normal satış fiyatı 61 TL olan oyuna, Humble Bundle’ın 2 gün boyunca geçerli olan bu kampanyası ile ücret ödemeden sahip olmak mümkün.

31 TL’lik iki oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

61 TL değerindeki Dirt Rally, Humble Bundle ile ücretsiz!

Codemasters tarafından geliştirilen ve 2015’de yayınlanan Dirt Rally, “bugüne kadarki en gerçekli ralli oyunu” olarak tanımlanıyor. Buzlu yollardan tozlu toprak yollara kadar çeşitli senaryoların yer aldığı oyunda, saman balyalarının arasından geçerken sıcak hava balonlarının uçuşuna şahit olabileceğiniz geniş bir alan var. Oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadaki “Get The Game” butonuna tıkladıktan sonra aşağı inen sayfada ” Get It Now ” butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonrasında Humble Bundle hesabınız ile giriş yaparak veya yeni bir hesap oluşturarak oyuna sahip olabilirsiniz.

Dirt Rally Sistem Gereksinimleri – Minimum

İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha yeni bir sürüm – İşlemci: AMD Athlon x2 veya Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz – RAM: 4 GB RAM – Ekran Kartı: AMD HD 5450 veya Nvidia GT 430 veya Intel HD 4000 – Depolama: 35 GB boş alan

The post 61 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.