Teknoloji Haberleri

75 inçlik Xiaomi Mi TV 4S tanıtıldı! İşte özellikleri!

Xiaomi, her ne kadar akıllı telefon pazarına damgasını vursa da, bu başarısını çeşitli alanlarda da devam ettiriyor. Xiaomi, bugün Çin’de düzenlediği etkinlik ile birlikte ince tasarımı ve özellikleri ile dikkat çeken 75 inçlik Xiaomi Mi TV 4S modeli tanıttı. İşte, yeni Xiaomi Mi TV 4S özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi!

75 inçlik Xiaomi Mi TV 4S özellikleri ve fiyatı!

Alt kısmındaki bar içerisinde anakart, işlemci, hoparlör ve giriş çıkış birimleri gibi televizyonları kalınlaştıran birimlere yer veren Xiaomi Mi TV 4S’in, televizyon paneli oldukça ince bir yapıya sahip. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan 65 inçlik modelde olduğu gibi özel bir alüminyum metal gövde ile bizleri karşılayan akıllı televizyon, PatchWall UI ve AI ses tanıma gibi gelişmiş teknolojileri de kullanıcılarına sunuyor. Xiaomi Mi TV 4S özellikleri ve fiyatı Patch Wall adlı yapay zeka yazılımı sayesinde izlenen içerikleri analiz ederek kişisel öneriler sunan Mi TV 4S, Çinli üreticinin diğer televizyonları gibi modüler yapıda. Bu sayede kullanıcılar ileride komple televizyonu değiştirmeye gerek kalmadan Mi TV 4S’i, HDR ve Dolby Atmos desteğine kavuşturabiliyorlar. 4K ekranıyla kullanıcılarına tabiri caizse görsel bir şölen sunan yeni nesil televizyon, ses kalitesi yönünden oldukça iddialı olduğunu görmekteyiz. Etkinlik sırasında aktarılan bilgiler doğrultusunda Mi TV 4S, DTS- HD ve Dolby ses standartlarına da destek sunuyor. Xiaomi Mi TV 4S özellikleri ve fiyatı Kullanıcısına birbirinden kaliteli görüntüleri sunabilen Xiaomi’nin yeni akıllı televizyonu, bir yandan da ses kalitesiyle de ön plana çıkmayı başarıyor. 2 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip olan akıllı televizyon ise gücünü, 4 çekirdekli 64-bitlik bir işlemciden alıyor. Segmentindeki diğer akıllı televizyonlara nazaran uygun fiyatıyla ön plana çıkan yeni Xiaomi Mi TV 4S, 1152 dolar etiket fiyatıyla teknoloji mağazalarındaki yerini alacak. İlk etapta, 23 Kasım Cuma günü, Çin’deki kullanıcıların huzuruna çıkacak olan yeni akıllı televizyonun Türkiye’de ve Avrupa’da satışa sunulup sunulamayacağı hakkında da henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını da belirtelim.

The post 75 inçlik Xiaomi Mi TV 4S tanıtıldı! İşte özellikleri! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.