Teknoloji Haberleri

82 bin TL değerindeki inanılmaz kamera!

Las Vegas‘taki yolculuğumuz sırasında sizlere birçok farklı teknoloji ve ekipmanı gösterdik. Bunlar arasında 11K  VR çekim yapabilen bir kamera var ki, hem yetenekleri hem de fiyatıyla bizi etkilemeyi başardı. Insta360 Titan, CES 2019’un en çok dikkat çeken ürünlerinden biri oldu.

Konsol oyuncularına özel mekanik klavye!

11K 30fps çekim yapabilen kamera: Insta360 Titan

Profesyonel kameramanlara hitap eden bu canavar, piyasaya çıkacak en iyi VR kamera olarak kendini belli ediyor. Üzerinde bulunan sensörler sayesinde 11K 30fps çekim yapabilen kamera, bir basketbol topunun boyutlarına sahip. https://youtu.be/hwqv7OURk7U Üstelik cihazın tek yeteneği 11K video çekmekle sınırlı değil. Titan, 10K çözünürlükte 3D çekim veya 11K’da 360 derece fotoğraf çekimi yapabiliyor. 8K ile 60fps çekim yapabilir, 5.3K’da ise 120fps‘e kadar çıkabilirsiniz. Titan ayrıca 10-bit HDR fotoğraflar çekebiliyor ki bu gerçekten inanılmaz bir özellik.

5000 dolarlık oyuncu koltuğu! (VİDEO)

Insta360’ın yazılım yeteneklerinden yararlanan bu kamera, FlowState Stabilization gibi özel yazılımlar sayesinde bir gimbal olmadan bile kolaylıkla görüntülerin titremesini engelliyor. Insta360‘ın anlaştığı yapımcılar şimdiden bu kamera için ön siparişlerini vermiş durumdalar. 15 bin dolardan satılacak Titan, direkt dolardan çevirdiğimizde 82 bin TL gibi bir fiyat etiketi ile bizleri karşılıyor. Peki, siz bu kamera hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

The post 82 bin TL değerindeki inanılmaz kamera! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.