a101.com.tr'de TROY kartlara indirim başladı

A101, TROY logolu kartlar için hazırladığı indirim kampanyasını duyurdu. Yerli ödeme yöntemi olarak 2015 yılında hayatımıza giren TROY'un kullanım alanı her geçen gün genişliyor. Son olarak a101.com.tr'den TROY logolu kartlar ile yapılan alışverişler...

a101.com.tr'de TROY kartlara indirim başladı
A101, TROY logolu kartlar için hazırladığı indirim kampanyasını duyurdu. Yerli ödeme yöntemi olarak 2015 yılında hayatımıza giren TROY'un kullanım alanı her geçen gün genişliyor. Son olarak a101.com.tr'den TROY logolu kartlar ile yapılan alışverişler için hazırlanan indirim kampanyası duyuruldu. Kampanya kapsamında, her 150 TL alışverişe 30 TL indirim alıcıları bekliyor. Kampanyanın yalnızca internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olduğunu hatırlatalım.

5 adımda Troy

A101 TROY logolu kartlara indirim yapıyor

9 Temmuz tarihinde başlayan kampanya 31 Temmuz'a kadar geçerli. a101.com.tr adresi üzerinden yapılan 150 TL değerindeki alışverişe 30 TL indirim kazanabilmek için alışverişi TROY logolu bir kart ile tamamlamak yeterli. BKM Express'e eklenen TROY logolu kartlarla da alışveriş yapılabildiğini hatırlatalım. Aynı indirim, BKM Express üzerinden yapılan ödemelerde de geçerli. 4.000 işlem ile sınırlı olan kampanyadan her bir kullanıcı yalnızca bir kez faydalanabiliyor.

The post a101.com.tr'de TROY kartlara indirim başladı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.