Teknoloji Haberleri

Acer Predator X27 Türkiye’de satışa sunuldu!

Acer Predator X27 Türkiye’de satışa sunuldu. Canlı renkler ve akıcı performansıyla sağlam bir oyun deneyimini sunmayı amaçlayan monitör, 27 inç ekran boyutu, 144 Hz yüksek yenileme hızı ve 4K çözünürlük değeri ile dikkat çekiyor.

Acer Nitro 5 oyuncu bilgisayarı inceleme!

Quantum Dot teknolojisinden yararlanan Predator X27, Adobe RGB renk alanının yüzde 99’unu destekleyerek daha doygun ve daha doğru bir renk gamına sahip. Quantum Dot filmine sahip yeni ekranlar, renk saflığını artırarak standart monitörlere göre çok daha geniş bir renk gamı sunabiliyor.

Acer Predator X27 özellikleri ve fiyatı

Acer Predator X27, 4K çözünürlük, 144 Hz yenileme hızı, 4 ms tepki süresi ve 1000 nit parlaklık seviyesine sahip. Acer HDR Ultra teknolojisinden yararlanan monitör, yalnızca gerektiğinde yanacak şekilde her biri ayrı ayrı kontrol edilen 384 adet alandaki gelişmiş yerel LED aydınlatma özelliğiyle kontrast kalitesini yüksek tutabiliyor. Ekrandaki siyah görüntülerin arkasında bulunan aydınlatmayı kısan monitör, siyahların o bölgede daha derin ve koyu olması sağlıyor. Tamamen metalden oluşan ayak kısmı; öne arkaya eğme, kendi ekseni etrafında dönme ve yükseklik ayarı özellikleriyle ergonomik bir tasarıma sahip. Predator X27, Quantum Dot teknolojisine ek olarak Nvidia G-SYNC ile görüntülerde yırtılma yaşanmasını önlüyor, Nvidia ULMB teknolojisiyle de keskin ve gerçekçi görseller oluşturuyor. Dahili Tobii göz takip teknolojisi ise oyuncular ekranın kenarlarına odaklandığında kameranın da otomatik olarak dönmesini sağlıyor. Acer Predator X27 fiyatı ise 14,000 TL‘den başlıyor.

The post Acer Predator X27 Türkiye’de satışa sunuldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.