Açılır kameralı OnePlus 7 Pro dayanıklılık testinde!

Amiral gemisi katili OnePlus'ın açılabilir kameraya ve 90 Hz yenileme hızı sunan bir ekrana ev sahipliği yapan OnePlus 7 Pro modelini tanıtmasının üzerinden sadece birkaç saat geçerken, JerryRigEverything‘den dayanıklılık testi geldi. Dayanıklılık testine geçmeden önce cihazı kısaca hatırlamak gerekirse: 6.67 inçlik AMOLED ekranı 1440 x 3120 piksel çözünürlük sunan OnePlus 7 Pro, gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 855 işlemciden alıyor. OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı! OnePlus 7 Pro dayanıklılık testi yayınlandı! Ekran çizilmesi ile başlayan dayanıklılık testinde cihazın ekranı beşinci seviyeye kadar mukavemet gösterirken, altıncı seviyeden itibaren ekranda ciddi çizikler oluşuyor. Koruma teknolojisi açıklanmazken, sonuçlar Gorilla Glass 5 ile benzer. https://www.youtube.com/watch?v=wLmiWPHPqhU OnePlus 7 Pro'nun her iki tarafında yer alan kamera bıçak darbeleri karşısında dayanıklılığını sergileyerek çizilmezken, telefonun yan kısımları diğer rakipleri ile benzer şekilde bıçak darbeleri sonrasında kolayca hasar alıyor. Ekran ateşe maruz bırakıldığında leke oluşması oldukça uzun sürüyor. Ekrandan parmak izi okuyucunun çalıştığı kısıma hasar verildiğinde parmak izi okunmaya devam ediyor. Son olarak OnePlus 7 Pro bükülme testinden başarıyla geçiyor. The post Açılır kameralı OnePlus 7 Pro dayanıklılık testinde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Açılır kameralı OnePlus 7 Pro dayanıklılık testinde!
Amiral gemisi katili OnePlus'ın açılabilir kameraya ve 90 Hz yenileme hızı sunan bir ekrana ev sahipliği yapan OnePlus 7 Pro modelini tanıtmasının üzerinden sadece birkaç saat geçerken, JerryRigEverything‘den dayanıklılık testi geldi. Dayanıklılık testine geçmeden önce cihazı kısaca hatırlamak gerekirse: 6.67 inçlik AMOLED ekranı 1440 x 3120 piksel çözünürlük sunan OnePlus 7 Pro, gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 855 işlemciden alıyor.

OnePlus 7 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

OnePlus 7 Pro dayanıklılık testi yayınlandı!

Ekran çizilmesi ile başlayan dayanıklılık testinde cihazın ekranı beşinci seviyeye kadar mukavemet gösterirken, altıncı seviyeden itibaren ekranda ciddi çizikler oluşuyor. Koruma teknolojisi açıklanmazken, sonuçlar Gorilla Glass 5 ile benzer. https://www.youtube.com/watch?v=wLmiWPHPqhU OnePlus 7 Pro'nun her iki tarafında yer alan kamera bıçak darbeleri karşısında dayanıklılığını sergileyerek çizilmezken, telefonun yan kısımları diğer rakipleri ile benzer şekilde bıçak darbeleri sonrasında kolayca hasar alıyor. Ekran ateşe maruz bırakıldığında leke oluşması oldukça uzun sürüyor. Ekrandan parmak izi okuyucunun çalıştığı kısıma hasar verildiğinde parmak izi okunmaya devam ediyor. Son olarak OnePlus 7 Pro bükülme testinden başarıyla geçiyor.

The post Açılır kameralı OnePlus 7 Pro dayanıklılık testinde! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.