Adobe Premiere Clip koltuğu devrediyor

Adobe, iOS ve Android için video düzenleme uygulaması olarak kullanılan Premiere Clip için önemli bir karar aldı. Adobe Premiere Clip bundan sonra yoluna Premiere Rush olarak devam edecek. Adobe tarafından alınan karar, bugün Creative Cloud...

Adobe Premiere Clip koltuğu devrediyor
Adobe, iOS ve Android için video düzenleme uygulaması olarak kullanılan Premiere Clip için önemli bir karar aldı. Adobe Premiere Clip bundan sonra yoluna Premiere Rush olarak devam edecek. Adobe tarafından alınan karar, bugün Creative Cloud üyelerine duyuruldu.

IFA'da bizleri neler bekliyor?

Adobe Premiere Clip gitti, Adobe Premiere Rush geldi

17 Eylül 2019 itibariyle Adobe Premiere Clip uygulamasının hem Google Play Store'dan hem de Apple App Store'dan kaldırılacağını açıklayan Adobe, şimdiden kullanıcıları uyardı. Gönderilen mailde, uygulamanın Adobe Premiere Rush çatısı altına taşındığı bilgisine yer veriliyor. Bu taşınmanın sebebi olarak içerik oluşturucuların değişen taleplerini karşılamak olduğu gösteriliyor. Kullanıcılar, Premiere Rush ile iOS, macOS, Windows ve Android aygıtlarda doğrudan sosyal kanallarda düzenleme yapabilecek. Ayrıca, bu düzenlemeleri kolayca paylaşabilecek. Mevcut Clip kullanıcılarının uygulamayı kullanmaya devam edebileceği de açıklandı. Adobe, 17 Mart 2020 tarihine kadar bu kullanıcılara teknik destek sunmayı sürdürecek. Ayrıca soru ve sorunları olanların buraya tıklayarak bilgi alabileceği de gönderilen mailde yer alıyor.  

The post Adobe Premiere Clip koltuğu devrediyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.