AirPods 3 için sevindirici haber Apple'dan geldi

2016’nın Eylül ayında iPhone 7 ile birlikte duyurulan kablosuz kulaklık Apple AirPods‘un yeni modeli AirPods 2, Mart ayındaki Apple etkinliğinde tanıtılmıştı. iPhone 11 etkinliğinde ise Apple AirPods 3 gelmedi. AirPods 3 özellikleri kullanıcılar...

AirPods 3 için sevindirici haber Apple'dan geldi
2016’nın Eylül ayında iPhone 7 ile birlikte duyurulan kablosuz kulaklık Apple AirPods‘un yeni modeli AirPods 2, Mart ayındaki Apple etkinliğinde tanıtılmıştı. iPhone 11 etkinliğinde ise Apple AirPods 3 gelmedi. AirPods 3 özellikleri kullanıcılar tarafından merak edilirken, iOS 13.2 Beta sürümünün kaynak kodlarında bazı detaylar tespit edildi. iOS 13.2'de bulunan bir glif yeni kulaklıkların gürültü engelleme teknolojisi ile geleceğini gösteriyor.

Apple AirPods 2 inceleme! Almaya değer mi?

Apple AirPods 3 gürültü engelleme teknolojisi ile geliyor

Apple'ın kablosuz kulaklıklarında gürültü engelleme teknolojisine yer vereceği yeni bir sızıntı değil. Son birkaç yıldır bu konuşulmaya devam edilirken, bugüne kadar tanıtılan iki modelde yer verilmemiş olması kullanıcıları üzmüştü. Apple AirPods 3 gürültü engelleme ile geliyor - ShiftDelete.Net Zira, geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen LG Free+ Buds gibi yeni kablosuz kulaklıklar bu teknoloji kullanılıyor. Erişebilirlik ayarları bölümünde tespit edilen görselde, AirPods ve EarPods karışımı bir kulaklık görüyoruz. B298 model koduna sahip olan yeni AirPods'u doğrulayan bir diğer detay ise, işletim sistemi içerisinde odak modu olarak adlandırılan ve gürültü engelleme / gürültülerin önüne geçme gibi bir modun kullanıcılara sunulacak olması.

LG Tone+ Free tanıtıldı! AirPods rakibi

Apple AirPods 3 tanıtım tarihi şu anda bilinmezliğini korurken, prototip görseller ortaya çıkmaya başladı.

The post AirPods 3 için sevindirici haber Apple'dan geldi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.