Teknoloji Haberleri

AKG’den Apple AirPods’a yeni rakip

Tam kablosuz kulaklık pazarına yeni markalar girdikçe, rekabetin de ısınmaya başladığını söyleyebiliriz. Son gelişmelere göre Samsung’un sahibi olduğu AKG tam kablosuz kulaklık pazarına giriş yapıyor.

Apple AirPower tekrardan gündeme geldi!

AKG tam kablosuz kulaklık pazarına giriş yapıyor!

XDA tarafından fark edilen detay, Samsung SmartThings uygulamasında ortaya çıktı. Uygulamada beliren üç yeni AKG kulaklıktan ikisi kulak üstü kulaklık iken, birisi ise tam kablosuz kulaklık olarak gözükmekte. Henüz AKG tarafından duyurulmayan kulak üstü kulaklıklar Y400 ve Y600 model numarası ile listelenirken, kablosuz kulaklık ise N400 olarak listelenmiş. AKG’nin yeni kablosuz kulaklık tasarımına baktığımızda Apple AirPods’a direkt bir rakip olmasa da, fiyatlandırma açısından rakip olacağı düşünülmekte.

Apple AirPods 2 inceleme! Almaya değer mi?

Şirketin bu model için üst seviye ses kalitesine odaklanacağı ve üstünde dokunmatik bir kontrol paneli barındıracağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte az önce de söylediğimiz gibi bu özellikler, yüksek fiyatlandırmayı da beraberinde getirecektir. AKG’nin yeni ürünlerini ne zaman tanıtacağı şu an için bilinmiyor. Peki siz ürünün tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket bu piyasada başarılı olabilir mi? https://youtu.be/H54oLelvMG0

The post AKG’den Apple AirPods’a yeni rakip appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.