Teknoloji Haberleri

Amazon Türkiye’de en çok neler satılıyor?

Amazon Türkiye ile ilgili dikkat çekici bilgileri sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Önceki yazılarımızda, belirli bütçeler ile neler satın alabileceğinizi sizlerle paylaştık. Şimdi ise, Amazon’da en çok satılan ürünlere bakıyoruz. Amazon Türkiye’de en çok neler satılıyor?

100 TL bütçe ile Amazon’dan neler alınabilir?

200 TL bütçe ile Amazon’dan neler alınabilir?

500 TL bütçe ile Amazon’dan neler alınabilir?

Amazon Türkiye’de en çok neler satılıyor?

Ülkemizde hizmet vermeye başlayan Amazon Türkiye, binlerce çeşitten oluşan ürün kategorisi ile herkesin ilgisini çekiyor. Teknoloji ve elektronik kategorisinde, en çok satılan ürünleri araştırdık.

Duracell 10500 mAh Powerbank

Amazon Türkiye’de en çok satan teknoloji ürünleri arasında, Duracell’in 10500 mAh kapasiteli powerbank modeli yer alıyor. Duracell’in klasik pil tasarımı ile üretilen bu powerbank modeli, üzerinde yer alan LED göstergeleri ile kapasite durumunu gösteriyor. Hızlı şarj desteği sunan bu powerbank, iPhone 7’i 5 kere tam şarj edebiliyor. Çift USB çıkışı da, aynı anda iki cihazın şarj olmasını sağlamakta.

Duracell 10500 mAh powerbank

Regal 32R4020H 32 inç televizyon

Amazon Türkiye’deki en çok tercih edilen elektronik ürünler arasında, 32 inç boyutu ve uygun fiyatı ile dikkat çeken, Regal 32R4020H modeli yer alıyor. Full HD ekran çözünürlüğüne sahip olan televizyon, dahili uydu alıcısı ile pratik bir kullanım sunuyor.

Regal 32R4020H

SanDisk Dual Drive 64 GB

Akıllı telefonları üzerinden sürekli veri aktarımı yapanlar için harika bir çözüm olan SanDisk Dual Drive 64 GB kapasiteli USB bellek, en çok satan ürünler arasında yer alıyor. USB 3.0 hızında veri aktarımı sunan bu birim, bir tarafı klasik USB girişi, diğer tarafı da microUSB olduğu için anlık olarak veri aktarımı sağlayabiliyor.

SanDisk Dual Drive 64 GB

Seagate 2 TB HDD

Bilgisayar kullanıcıları için olmazsa olmaz donanımların başında hard disk modelleri yer alıyor. Seagate BarraCuda serisinde yer alan 2 TB kapasiteli disk, Amazon Türkiye’de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almakta.

Seagate BarraCuda 2 TB HDD

Samsung Galaxy J7 Prime 16 GB

Samsung’un en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Galaxy J7 Prime, Amazon Türkiye’de de en çok satılan ürünlerin başında geliyor. 16 GB kapasiteli model, fiyat avantajı ile kullanıcıların en çok tercih ettiği telefonlardan biri olmaya devam ediyor.

Galaxy J7 Prime 16 GB

The post Amazon Türkiye’de en çok neler satılıyor? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.