Android 10 Q Beta 3, 21 model için çıktı

Google IO 2019'da Android 10 Q Beta 3 sürümünü duyuran Google, 13 üretici ile yapılan çalışma sonucunda 21 model için Android 10 Q Beta 3 sürümü indirilebilir durumda. Google IO 2019'da hem ekosistemindeki hizmetlerin yeni özellikleri, hem de geliştiriciler için yeni gelişmeleri duyuran Google, ayrıca merakla beklenen Android 10 Q sürümüyle ilgili de yeni özelliklerini açıkladı ve 3. beta sürümünü de indirmeye sundu. Android 10 Q özellikleri Android 10 Q Beta 3, 13 markanın 21 modeline indirilebilecek! Google, merakla beklenen yeni Android sürümünün 3. beta versiyonunu geniş bir yelpazede indirmeye açtı. Daha önce yapılan anlaşmalar kapsamında Google, yeni Android beta sürümünü 13 markanın 21 modeline sunuyor. İlginç detaylardan biri de bu markaların arasında Samsung olmaması. Geçtiğimiz yıl Google'ın Pixel modelleri hariç verdiği beta desteğine bakacak olduğumuzda, bu yıl yeni Android sürümünü beta olarak test edecek telefon sayısı 2.5 kat artmış gözüküyor. Bu da hem kullanıcılar hem markalar hem de Google için sevindirici bir gelişme. Google Pixel modelleri haricinde Android 10 Q Beta 3 sürümünü test edebilecek modeller; Asus Zenfone 5z, Essential Phone, Huawei Mate 20 Pro, LG G8 ThinQ, Nokia 8.1, OnePlus 6T, Oppo Reno, Realme 3 Pro, Sony Xperia XZ3, Tecno Spark 3 Pro, vivo X27, vivo NEX S, vivo NEX A, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi Mix 3 5G. Eğer Google Pixel kullanıcısıysanız, betayı yükleme işleminiz daha kolay ve hızlı olacak diyebiliriz. Google Pixel 3 ve 3 XL, Pixel 2 ve 2 XL modelleriyle beraber ilk nesil Pixel ve Pixel XL modellerinde de Beta 3 denenebilecek. Siz de bu listedeki cihazlardan birine sahipseniz ve Android 10 Q Beta 3'ü telefonunuzda denemek istiyorsanız, buradaki Google sayfasından cihaz bilgisi alıp, betaya da kayıt olabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=DL0aa2YLMOE The post Android 10 Q Beta 3, 21 model için çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Android 10 Q Beta 3, 21 model için çıktı
Google IO 2019'da Android 10 Q Beta 3 sürümünü duyuran Google, 13 üretici ile yapılan çalışma sonucunda 21 model için Android 10 Q Beta 3 sürümü indirilebilir durumda. Google IO 2019'da hem ekosistemindeki hizmetlerin yeni özellikleri, hem de geliştiriciler için yeni gelişmeleri duyuran Google, ayrıca merakla beklenen Android 10 Q sürümüyle ilgili de yeni özelliklerini açıkladı ve 3. beta sürümünü de indirmeye sundu.

Android 10 Q özellikleri

Android 10 Q Beta 3, 13 markanın 21 modeline indirilebilecek!

Google, merakla beklenen yeni Android sürümünün 3. beta versiyonunu geniş bir yelpazede indirmeye açtı. Daha önce yapılan anlaşmalar kapsamında Google, yeni Android beta sürümünü 13 markanın 21 modeline sunuyor. İlginç detaylardan biri de bu markaların arasında Samsung olmaması. Geçtiğimiz yıl Google'ın Pixel modelleri hariç verdiği beta desteğine bakacak olduğumuzda, bu yıl yeni Android sürümünü beta olarak test edecek telefon sayısı 2.5 kat artmış gözüküyor. Bu da hem kullanıcılar hem markalar hem de Google için sevindirici bir gelişme.

Google Pixel modelleri haricinde Android 10 Q Beta 3 sürümünü test edebilecek modeller; Asus Zenfone 5z, Essential Phone, Huawei Mate 20 Pro, LG G8 ThinQ, Nokia 8.1, OnePlus 6T, Oppo Reno, Realme 3 Pro, Sony Xperia XZ3, Tecno Spark 3 Pro, vivo X27, vivo NEX S, vivo NEX A, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi Mix 3 5G. Eğer Google Pixel kullanıcısıysanız, betayı yükleme işleminiz daha kolay ve hızlı olacak diyebiliriz. Google Pixel 3 ve 3 XL, Pixel 2 ve 2 XL modelleriyle beraber ilk nesil Pixel ve Pixel XL modellerinde de Beta 3 denenebilecek. Siz de bu listedeki cihazlardan birine sahipseniz ve Android 10 Q Beta 3'ü telefonunuzda denemek istiyorsanız, buradaki Google sayfasından cihaz bilgisi alıp, betaya da kayıt olabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=DL0aa2YLMOE

The post Android 10 Q Beta 3, 21 model için çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.