Android daha özelleştirilebilir olacak

Android 10 güncellemesi ile Pixel 2 XL, birçok yeni özellik kazandı. Bunlardan biri de "Pixel'inizi özelleştirin" özelliği oldu. XDA'da ortaya çıkan görüntülere göre bu özellikler sayesinde Android daha özelleştirilebilir olacak. İşte özelleştirilebilir...

Android daha özelleştirilebilir olacak
Android 10 güncellemesi ile Pixel 2 XL, birçok yeni özellik kazandı. Bunlardan biri de "Pixel'inizi özelleştirin" özelliği oldu. XDA'da ortaya çıkan görüntülere göre bu özellikler sayesinde Android daha özelleştirilebilir olacak. İşte özelleştirilebilir Android deneyimi!

Android 10 kullanışlı bir özelliğe veda etti!

Özelleştirilebilir Android deneyimi!

Yeni özelleştirme menüsünün telefonda birçok konuda değişiklik yapılmasına imkan sunduğu görülüyor. Bu sayede bildirim çubuğundaki simgelerin şekli ve renkleri kişiye özel olarak değişebilecek. Birçok farklı renk seçeneği ve şekil ile gelen bu özellik bu kadarla da sınırlı kalmayacak. Kilitli ekranındaki saate de birçok farklı görünüm kazandıracak. Şimdilik yalnızca Pixel 2 XL modelinde görülen özellik, tam sürüm olarak da yayınlanmış değil. Pixel telefonlara tamamen gelmesinin ardından Android 10 ile birlikte tüm Android cihazlarda yerini alması beklentiler arasında yer alıyor.

The post Android daha özelleştirilebilir olacak appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.