Android Go'lu Samsung Galaxy A2 Core ortaya çıktı!

Samsung amiral gemisi Galaxy S10 ve orta ve üst segment arasında köprü görevi gören Galaxy A serisi ile gövde gösterisi yapıyor. Ancak diğer yandan da giriş seviyesi akıllı telefonlar ile kısıtlı bütçeye sahip olan kullanıcıları ihmal etmiyor. Teknoloji devi bu kapsamda Android Go tabanlı ikinci akıllı telefonu Galaxy A2 Core modelini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yeni model, geçtiğimiz ay Geekbench performans testinde SM-A260F model numarası ile boy göstermişti. Android Go’lu Samsung Galaxy J2 Core duyuruldu! Samsung Galaxy A2 Core ortaya çıktı! Cihazın ön tarafı Ağustos ayında satışa sunulan Galaxy J2 Core modeli ile aynı tasarıma sahip. Arka tarafa geçtiğimizde ise tasarım değişiyor. Orta kısımda yer alan arka kamera yan tarafa taşınırken, hemen altında bir LED flaş yer alıyor. Cihaz hakkında şu anda ortaya çıkan başka bir bilgi bulunmuyor. Ancak, kilit ekranında yer alan 22 Mart'ın tanıtım tarihi olma ihtimali oldukça yüksek. Android Go hakkında bilgisi olmayanlar için: Google I/O 2017 etkinliğinde duyurulan bu Android versiyonu, düşük bellek ve düşük veri tüketiminin göz önünde bulundurulduğu giriş seviyesi cihazlara hitap ediyor. 1 GB ve daha düşük bir bellek kapasitesinin yer aldığı cihazlarda ortaya çıkan performans sorunlarını en aza indirmek için geliştirilen Android Go Edition sürümünlerinde, RAM ve veri kullanımı sınırlandırılıyor. The post Android Go'lu Samsung Galaxy A2 Core ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Android Go'lu Samsung Galaxy A2 Core ortaya çıktı!
Samsung amiral gemisi Galaxy S10 ve orta ve üst segment arasında köprü görevi gören Galaxy A serisi ile gövde gösterisi yapıyor. Ancak diğer yandan da giriş seviyesi akıllı telefonlar ile kısıtlı bütçeye sahip olan kullanıcıları ihmal etmiyor. Teknoloji devi bu kapsamda Android Go tabanlı ikinci akıllı telefonu Galaxy A2 Core modelini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yeni model, geçtiğimiz ay Geekbench performans testinde SM-A260F model numarası ile boy göstermişti.

Android Go’lu Samsung Galaxy J2 Core duyuruldu!

Samsung Galaxy A2 Core ortaya çıktı!

Cihazın ön tarafı Ağustos ayında satışa sunulan Galaxy J2 Core modeli ile aynı tasarıma sahip. Arka tarafa geçtiğimizde ise tasarım değişiyor. Orta kısımda yer alan arka kamera yan tarafa taşınırken, hemen altında bir LED flaş yer alıyor. Cihaz hakkında şu anda ortaya çıkan başka bir bilgi bulunmuyor. Ancak, kilit ekranında yer alan 22 Mart'ın tanıtım tarihi olma ihtimali oldukça yüksek. Galaxy A2 Core ortaya çıktı! - ShiftDelete.Net Android Go hakkında bilgisi olmayanlar için: Google I/O 2017 etkinliğinde duyurulan bu Android versiyonu, düşük bellek ve düşük veri tüketiminin göz önünde bulundurulduğu giriş seviyesi cihazlara hitap ediyor. 1 GB ve daha düşük bir bellek kapasitesinin yer aldığı cihazlarda ortaya çıkan performans sorunlarını en aza indirmek için geliştirilen Android Go Edition sürümünlerinde, RAM ve veri kullanımı sınırlandırılıyor.

The post Android Go'lu Samsung Galaxy A2 Core ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.