Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya!

Samsung, uzun zamandır merakla beklenen Android Pie ve One UI güncellemesini Galaxy Note 8 modeline verdi. Biz de karşılaştırdık. Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! Samsung, son günlerde merakla beklenen Android Pie güncellemelerini Galaxy Note 8, S8, A9 2018 ve A7 2018 gibi modellerine yollamaya başladı. Türkiye'de de dağıtımda olan güncellemeler, Samsung'un en yeni One arayüzünü ve Android'in en yeni sürümünü bizlere sunuyor. Galaxy S10 Plus ile iPhone şarj ettik! Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! Daha büyük kapasiteli pil, güncellenmiş Exynos 9810 işlemcisi ve yenilenen işlemci soğutucusu, Bluetooth destekli S-Pen gibi farklılıklarla dikkat çeken Galaxy Note 9, adından da anlaşılacağı gibi Note 8'e göre daha güncel bir model. Fakat Galaxy Note 8 de hala pek çok kullanıcıya yeterli teknik özellikler sunan bir model. Galaxy Note 9 inceleme Galaxy Note 8 Android Pie güncellemesini alınca, ne kadar performans artışı yaşadı? Arayüzündeki farklılıklar neler? Yeni arayüz ile beraber Galaxy Note 9 ile benzerlikleri neler? Güncelleme alan Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! Bu videomuzda güncelleme öncesi ve sonrası Note 8 performans testi karşılaştırması ve ayrıca güncelleme sonrasında Note 8 ile Note 9'un hem kameralarını hem de performans skorlarını karşılaştırdık. İyi seyirler... https://www.youtube.com/watch?v=1uJXVkIetV8 Galaxy Note 8 inceleme   The post Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya!
Samsung, uzun zamandır merakla beklenen Android Pie ve One UI güncellemesini Galaxy Note 8 modeline verdi. Biz de karşılaştırdık. Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! Samsung, son günlerde merakla beklenen Android Pie güncellemelerini Galaxy Note 8, S8, A9 2018 ve A7 2018 gibi modellerine yollamaya başladı. Türkiye'de de dağıtımda olan güncellemeler, Samsung'un en yeni One arayüzünü ve Android'in en yeni sürümünü bizlere sunuyor.

Galaxy S10 Plus ile iPhone şarj ettik!

Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya!

Daha büyük kapasiteli pil, güncellenmiş Exynos 9810 işlemcisi ve yenilenen işlemci soğutucusu, Bluetooth destekli S-Pen gibi farklılıklarla dikkat çeken Galaxy Note 9, adından da anlaşılacağı gibi Note 8'e göre daha güncel bir model. Fakat Galaxy Note 8 de hala pek çok kullanıcıya yeterli teknik özellikler sunan bir model.

Galaxy Note 9 inceleme

Galaxy Note 8 Android Pie güncellemesini alınca, ne kadar performans artışı yaşadı? Arayüzündeki farklılıklar neler? Yeni arayüz ile beraber Galaxy Note 9 ile benzerlikleri neler? Güncelleme alan Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! Bu videomuzda güncelleme öncesi ve sonrası Note 8 performans testi karşılaştırması ve ayrıca güncelleme sonrasında Note 8 ile Note 9'un hem kameralarını hem de performans skorlarını karşılaştırdık. İyi seyirler... https://www.youtube.com/watch?v=1uJXVkIetV8

Galaxy Note 8 inceleme

 

The post Android Pie kurulu Note 8 ile Note 9 karşı karşıya! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.