Android Q alacak Xiaomi modelleri belli oldu!

Android Q alacak Xiaomi modelleri sonunda açıklandı! Akıllı telefon üretiminde Dünya'nın en büyük dördüncü firması olan Xiaomi, hangi cihaz modellerinin Android Q güncellemesi alacağını duyurdu. Android mobil işletim sisteminin 17. sürümü, Xiaomi...

Android Q alacak Xiaomi modelleri belli oldu!
Android Q alacak Xiaomi modelleri sonunda açıklandı! Akıllı telefon üretiminde Dünya'nın en büyük dördüncü firması olan Xiaomi, hangi cihaz modellerinin Android Q güncellemesi alacağını duyurdu. Android mobil işletim sisteminin 17. sürümü, Xiaomi ve Redmi modelleri için hazırlanıyor.

Xiaomi Mi 9T özellikleri ve fiyatı belli oldu

Android Q alacak Xiaomi modelleri resmen açıklandı!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi, on bir adet isim açıklayarak oldukça geniş kapsamlı bir çalışmaya imza attı. İlk yayınlandığında içerisinde Redmi Note 7 Pro markasını bulundurmayan güncelleme listesi, firma tarafından değiştirildi. Yeni değiştirilen listede Redmi Note 7 Pro da yer alıyor. İşte o liste: 2019'un dördüncü çeyreğinde Android Q güncellemesi alacak markalar: 1 - Xiaomi Mi 9 2 - Redmi K20 Pro 3 - Xiaomi Mi 8 4 - Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition 5 - Xiaomi Mi 8 Explorer Edition 6 - Xiaomi Mi Mix 2S 7 - Xiaomi Mi Mix 3 8 - Redmi K20 9 - Xiaomi Mi 9 SE Android Q alacak Xiaomi modelleri 2020 yılının ilk çeyreğinde Android Q güncellemesi alacak telefonlar: 1 - Redmi Note 7 2 - Redmi Note 7 Pro Bu tarihler yalnızca Çin varyantları için geçerlidir. Hindistan ve küresel varyantlar için ise henüz bir tarih doğrulaması yapılmadı.

The post Android Q alacak Xiaomi modelleri belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.