Android Q Beta 4 güncellemesi için kötü haber!

Mayıs ayında düzenlediği I/O 2019 etkinliğinde Android Q Beta 3 sürümünü yayınlayan Google'ın, iki gün önce yani 5 Haziran tarihinde Android Q Beta 4 güncellemesini geliştiricilere sunduğunu sizlere duyurmuştuk. Son API'ye ev sahipliği yapıyor...

Android Q Beta 4 güncellemesi için kötü haber!
Mayıs ayında düzenlediği I/O 2019 etkinliğinde Android Q Beta 3 sürümünü yayınlayan Google'ın, iki gün önce yani 5 Haziran tarihinde Android Q Beta 4 güncellemesini geliştiricilere sunduğunu sizlere duyurmuştuk. Son API'ye ev sahipliği yapıyor olması nedeniyle geliştiricilerin ilgisini çeken Android Q Beta 4'te maalesef işler yolunda gitmedi. Beta 4'ü manuel olarak indirenler ve Beta 3 yüklü cihazlarını güncellemeye çalışanlar başarılı olamadı.

Android Q Beta 4 yayınlandı! İşte detaylar!

Android Q Beta 4 yükleme sorunları ile gündemde!

Sorun yaşayan kullanıcıların Google forumlarında hızla konu açmaya başlaması sonrasında harekete geçen Google güncellemeyi geri çekti. Yükleme sırasında yaşanan sorunun araştırıldığı ve kısa sürede çözüme kavuşturulacağı belirtiliyor. Android Q Beta 4 yayınlandı! İşte detaylar! Beta 4’ün en önemli özelliklerinin başında Google’ın Android Q için yeni geliştirici API’lerini son kez yayınlaması geliyor. API 29 ile (sayı her sürümde artıyor) geliştiricilerin uygulamalarını uyumlu hale getirmesi talep ediliyor. Şu anda geliştiriciler yayınlanan en son API’yi kullanarak Android Q tarafından sunulan karanlık mod, katlanabilir telefon desteği ve akıllı yanıtlar gibi çeşitli yenilikleri kendi uygulamaları ile uyumlu hale getirebiliyorlar.

The post Android Q Beta 4 güncellemesi için kötü haber! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.