Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri sızdı

Xiaomi'nin Android Q ile birlikte MIUI 10 arayüzünü değiştirmek istediğini biliyoruz. Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri ortaya çıktı. Xiaomi MIUI 10 beta ile arayüzde değişiklik yapacak Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri...

Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri sızdı
Xiaomi'nin Android Q ile birlikte MIUI 10 arayüzünü değiştirmek istediğini biliyoruz. Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri ortaya çıktı.

Xiaomi MIUI 10 beta ile arayüzde değişiklik yapacak

Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri sızdı!

Xiaomi her ne kadar MIUI 11 üzerinde çalışmalara başlamış olsa da, Android Q temelli bir MIUI 10 sürümünün de üzerinde çalışıyor. Ufak tefek bazı değişikliklerin yapıldığı yeni arayüz sürümü, temelde gizliliğe ve kullanım kolaylığına odaklanıyor. Beraberinde Android Q'nun önemli yeniliklerini de getirecek olan Android Q temelli MIUI 10, tasarım olarak olmasa da özellik kısmında önemli farklar sunmuş olacak. MIUI 10 görüntüleri Asıl önemli tasarım değişikliklerinin MIUI 11 ile yapılacağını belirten Xiaomi yetkilileri, asıl önemli yeniliklerin de yine bu güncelleme ile sunulacağını belirtti. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre MIUI 11, 2020 yılının başlarından itibaren cihazlara dağıtılmaya başlanacak. Siz Android Q temelli MIUI 10 sürümünün tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce önemli yenilikler ve değişiklikler söz konusu olacak ?

The post Android Q tabanlı Xiaomi MIUI 10 görüntüleri sızdı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.