Anneler Günü Google doodle oldu

Her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü, Google tarafından da unutulmadı. Anneler Günü Google doodle oldu. 12 Mayıs 2019 tarihinde kutlanan bu özel günde teknoloji devi de anneleri unutmadı. Anneleri onurlandırmak için kutladığımız bu gün arama motorunun bugüne özel konsepti olarak karşımıza çıkıyor. Google Pixel 3a kutudan çıkıyor Anneler Günü Google doodle oldu 12 Mayıs boyunca Google'a girenleri Anneler Günü teması karşılıyor. Şirket aynı zamanda bu özel günü #heymom reklam kampanyasıyla da kutluyor. Google doodle bugüne özel anne ördek ve yavrularıyla karşımıza çıkıyor. Animasyonlu doodle'da anneliğin önemine dikkat çeken ince mesajlar görmek mümkün. Google, Pixel telefon kullanıcıları için de arama çubuğunu 12 Mayıs için özelleştirdi. Telefonun ekranındaki arama ekranı çubuğunda da ördek ve yavrusu kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu birçok Pixel kullanıcıları için yeni bir deneyim. Anneler anmak ve onurlandırmak için her yılın mayıs ayında kutladığımız bu özel gün için Tolga'nın annesine yaptığı 500 TL'lik sürprizi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. https://www.youtube.com/watch?v=yGSG7r22e80 The post Anneler Günü Google doodle oldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Anneler Günü Google doodle oldu
Her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü, Google tarafından da unutulmadı. Anneler Günü Google doodle oldu. 12 Mayıs 2019 tarihinde kutlanan bu özel günde teknoloji devi de anneleri unutmadı. Anneleri onurlandırmak için kutladığımız bu gün arama motorunun bugüne özel konsepti olarak karşımıza çıkıyor.

Google Pixel 3a kutudan çıkıyor

Anneler Günü Google doodle oldu

12 Mayıs boyunca Google'a girenleri Anneler Günü teması karşılıyor. Şirket aynı zamanda bu özel günü #heymom reklam kampanyasıyla da kutluyor. Google doodle bugüne özel anne ördek ve yavrularıyla karşımıza çıkıyor. Animasyonlu doodle'da anneliğin önemine dikkat çeken ince mesajlar görmek mümkün. Google, Pixel telefon kullanıcıları için de arama çubuğunu 12 Mayıs için özelleştirdi. Telefonun ekranındaki arama ekranı çubuğunda da ördek ve yavrusu kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu birçok Pixel kullanıcıları için yeni bir deneyim. Anneler anmak ve onurlandırmak için her yılın mayıs ayında kutladığımız bu özel gün için Tolga'nın annesine yaptığı 500 TL'lik sürprizi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. https://www.youtube.com/watch?v=yGSG7r22e80

The post Anneler Günü Google doodle oldu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.