Apex Legends için PS Plus oyuncu paketi yayınlandı

Ücretsiz olarak sunulan Apex Legends için PlayStation Plus Play Pack yayımlandı. Söz konusu ek paketi PS Plus üyesi olan bütün PS4 kullanıcıları ücret ödemeden indirebilecek. 2019 yılının ilk çeyreğinde çıkan oyun, oldukça ilgi toplamıştı. PUBG Mobile'dan oyunculara uyarı dönemi Apex Legends PlayStation Plus Play Pack yayımlandı! PlayStation Plus üyelerine özel olarak ücretsiz yayımlanan Apex Legends DLC'si sadece üyeliği olan oyuncular için kullanılabilir olacak. Hali hazırdaki üyeliğiniz askıya alınırsa ek pakete olan erişiminiz de kaybolacağından üyeliğinizi kontrol ederek indirme işlemini yapabilirsiniz. Söz konusu paketin içeriği şöyle: 2 karakter kaplaması (Lifeline ve Mirage) 2 silah kaplaması (Eva-8 ve R-99) 2 afiş (Lifeline ve Mirage) Pakete ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. Buradaki en büyük etken bu içeriğin ücretsiz olması olarak görülse de oyunun kendisinin de ücretsiz olduğu da unutmamak gerekiyor. Oyuncunun, oyunu çoklu oyunculu modu ile oynamak için bu üyeliği olması gerektiği için otomatik olarak ekstrasını da bedel ödemeden alabilme şansı doğmuş oluyor. Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan, ücretsiz Battle Royale oyunlarından biri. Titanfall ile aynı evrende geçen oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Şubat 2019'da piyasaya sürüldü. The post Apex Legends için PS Plus oyuncu paketi yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Apex Legends için PS Plus oyuncu paketi yayınlandı
Ücretsiz olarak sunulan Apex Legends için PlayStation Plus Play Pack yayımlandı. Söz konusu ek paketi PS Plus üyesi olan bütün PS4 kullanıcıları ücret ödemeden indirebilecek. 2019 yılının ilk çeyreğinde çıkan oyun, oldukça ilgi toplamıştı.

PUBG Mobile'dan oyunculara uyarı dönemi

Apex Legends PlayStation Plus Play Pack yayımlandı!

PlayStation Plus üyelerine özel olarak ücretsiz yayımlanan Apex Legends DLC'si sadece üyeliği olan oyuncular için kullanılabilir olacak. Hali hazırdaki üyeliğiniz askıya alınırsa ek pakete olan erişiminiz de kaybolacağından üyeliğinizi kontrol ederek indirme işlemini yapabilirsiniz. Söz konusu paketin içeriği şöyle:
  • 2 karakter kaplaması (Lifeline ve Mirage)
  • 2 silah kaplaması (Eva-8 ve R-99)
  • 2 afiş (Lifeline ve Mirage)
Pakete ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. Buradaki en büyük etken bu içeriğin ücretsiz olması olarak görülse de oyunun kendisinin de ücretsiz olduğu da unutmamak gerekiyor. Oyuncunun, oyunu çoklu oyunculu modu ile oynamak için bu üyeliği olması gerektiği için otomatik olarak ekstrasını da bedel ödemeden alabilme şansı doğmuş oluyor. Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan, ücretsiz Battle Royale oyunlarından biri. Titanfall ile aynı evrende geçen oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Şubat 2019'da piyasaya sürüldü.

The post Apex Legends için PS Plus oyuncu paketi yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.