Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

Bir milyardan fazla kullanıcının App Store’dan oyun indirmesiyle birlikte, Apple da oyunlarla birlikte yeniliğini geçtiğimiz Mart ayında duyurmuştu. 25 Mart Etkinliği’nde tanıtılan Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu! iPhone 11 tanıtılıyor...

Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!
Bir milyardan fazla kullanıcının App Store’dan oyun indirmesiyle birlikte, Apple da oyunlarla birlikte yeniliğini geçtiğimiz Mart ayında duyurmuştu. 25 Mart Etkinliği’nde tanıtılan Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

iPhone 11 tanıtılıyor – Bol hediyeli Apple canlı yayını

Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi netleşti!

Apple Arcade, tek bir aboneliğe sahip olmanın getirdiği kolaylık sayesinde, App Store’un bir milyardan fazla oyun müşterisini yeni Arcade oyunlarla buluşturmak için geçtiğimiz Mart ayında tanıtılmıştı. Bu uygulama Apple TV, mobil ve masaüstü için sunulan bir abonelik hizmeti olarak tüm cihazlarınızda kullanılabilir olacaktı. Bugün ise fiyatı ve kullanıcılara sunuluş tarihi netleşti. Apple Konami ve CAPCOM gibi firmalarla iş birliği yaparak geliştirdiği yeni oyunları ve abonelik hizmetini, 19 Eylül'de aylık 4.99 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılara sunacak. Abonelik hizmetinin asıl amacı kullanıcıların oyun başına bir kerelik satın alma yaparak, premium oyunlar oynayabilmesini sağlamakken fiyat etiketi ile de oldukça uygun gözüküyor. Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu! - ShiftDelete.Net (2) 150 farklı ülkede 100 oyun ile karşımıza çıkacağı açıklanan yeni oyun servisinin henüz hangi oyunları barındıracağı ve hangi ülkelerde yayınlanacağı açıklanmadı. Ülkemizde ne zaman sunulacağını veya ne kadar fiyat etiketine sahip olacağını da kısa süre içerisinde göreceğiz.

The post Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.