Teknoloji Haberleri

Apple Arcade rakibi Google Play Pass duyuruldu!

Google’ın geçtiğimiz günlerde gündeme gelen yeni abonelik sistemi Google Play Pass kullanıma açıldı. Bakalım Apple Arcade rakibi Google Play Pass neler sunuyor?

Apple Arcade Türkiye’de! İşte fiyatı ve oyunlar

Google Play Pass kullanıma açıldı!

Son yıllarda giderek artan abonelik sistemleri oyun sektörüne kadar sıçradı. Apple’ın geçtiğimiz günlerde ülkemizde de kullanıma sunduğu Arcade abonelik sistemine Google’dan cevap gecikmedi.

Google Play Pass adıyla duyurulan sistem, bugün itibariyle kullanıma açıldı ancak maalesef sadece Amerika’da. Henüz diğer ülkelerde erişime açılmayan Play Pass sistemine, aylık 4.99 dolar ödeyerek dahil olabiliyorsunuz. Tıpkı Apple Arcade sisteminde olduğu gibi birçok oyuna ve uygulamaya reklamsız ve tam sürüm olarak erişmenizi sağlayan servis, ilk 12 ay içinse sadece 1.99 dolarlık özel bir fiyat seçeneğiyle birlikte 10 günlük ücretsiz deneme imkanı sunuyor. https://www.youtube.com/watch?v=kNl21sqNCFs 6 üyeye kadar aile desteği de sunan Play Pass sistemi; Stardew Valley, Risk, Terraria, Monument Valley, Star Wars: Knights of the Old Republic, Reigns: Game of Thrones, Titan Quest ve Wayward Souls gibi oyunları beraberinde getirirken AccuWeather, Facetune ve Pic Stitch gibi uygulamalara da erişim sağlayabiliyor. Google Play Pass sisteminin diğer ülkelerde ne zaman kullanıma açılacağı ve fiyatların nasıl değişiklik göstereceği ise henüz bilinmiyor.

The post Apple Arcade rakibi Google Play Pass duyuruldu! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.