Apple, Beats Solo3 üzerinde çalışmaya devam ediyor

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte iPhone XI hakkında yöneltilen sorulara cevap vermekle meşgul olan Apple, bu meşguliyetinin yanında bir de Beats Solo3 modelinde renk değişiklikleri yapmaya karar verdi. Apple Beats Solo3 renkleri ile ilgili...

Apple, Beats Solo3 üzerinde çalışmaya devam ediyor
Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte iPhone XI hakkında yöneltilen sorulara cevap vermekle meşgul olan Apple, bu meşguliyetinin yanında bir de Beats Solo3 modelinde renk değişiklikleri yapmaya karar verdi. Apple Beats Solo3 renkleri ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

iOS 13 Beta’da iPhone 11 için Type-C müjdesi!

Apple, Beats Solo3 için renk değişikliğine gidiyor!

Sıcak havaların atmosferine yakışacak bir şekilde renk seçimlerini yaptığını söyleyen Amerikalı şirket, bu seçimlerini "koyu" ve "canlı"olarak adlandırıyor.  Yönetim tarafından paylaşılan yeni renk seçenekleri ise şu şekilde: Yaz kırmızısı, yaz sarısı, ince beyaz ve ince lacivert. Apple Yukarıdaki fotoğrafta gözüken bu dörtlü, şirket tarafından, "Club Collection" olarak adlandırılıyor. Bu ürünler hakkında bir yorum yapan firma, müşterilerin bunları sadece mutlu oluyorlarsa kullanmaları gerektiğini ifade etti. Beats Solo3 Uzun ömürlü bataryası ve istikrarlı bir çalışma prensibi ile kulaklık piyasasında kendisine yer bulan Beats Solo3, 2016 yılında satışa sunulmuştu. Buna ek olarak "Club Collection" dörtlüsü, 12 Haziran tarihinde Apple'ın mağazalarındaki yerini alacak. Şu an için internetten satın alınabilen bu modelin fiyatı 199.95$ olarak belirlenmiş. Apple'ın resmi sayfasından Beats Solo 3'e ulaşmak için "buraya" tıklayabilirsiniz.

The post Apple, Beats Solo3 üzerinde çalışmaya devam ediyor appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.