Apple etkinliği resmileşti, Şov Zamanı 25 Mart'ta!

Apple 25 Mart tarihinde yapacağı yeni özel etkinliğini “Şov Zamanı” sloganıyla duyurdu. Etkinlik şirketin merkezine ev sahipliği yapan Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da yapılacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan bu etkinlikte, firmanın yeni TV ve eğlence servisinin de tanıtılması bekleniyor. Bu yeni servis, şirketin en son 2015 yılında kullanıma sunduğu Apple Music’ten sonraki ilk dijital servisi olacak. Apple Netflix'e rakip oluyor Yeni içerik servisinin online dizi ve film platformu Netflix’e rakip olması bekleniyor. Etkinlik için geçtiğimiz ay Hollywood’un önde gelen yıldızlarına özel davetler gönderildiği biliniyor. Şu ana kadar sızan haberlere göre söz konusu etkinlikte tanıtılması beklenen ve Netflix ile Amazon Prime'a benzer özelliklere sahip olacak olan yeni serviste, Apple tarafından satın alınan veya finanse edilen TV şovları ve filmler yayınlanacak. Ücretli abonelik sistemiyle çalışacak olan dijital içerik servisinin bu yılın yaz aylarında kullanıma açılması bekleniyor. Gelen ilk haberlere göre 25 Mart’ta ayrıca Apple News (Haberler) uygulamasına entegre edilecek olan ‘premium’ bir haber servisinin de tanıtılacağı tahmin ediliyor. https://twitter.com/panzer/status/1105186663158800384   Ayrıca şu an için detayları resmi olarak açıklanmasa dahi, gelen sızıntılar tanıtılacak ürünlere yönelik bazı bilgileri veriyor. Edinilen bilgilere göre iPad Mini 5, yedinci nesil iPad, yedinci nesil iPod touch, AirPower ve AirPods 2 gibi ürünlerin de 25 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor. Firma yeni etkinlik ile uzun süredir heyecanla beklenen ürünlerini bu etkinlikte kullanıcılara sunabilir. Ancak başka bir söylentiye göre ise yeni cihazlar, etkinlikte duyurulmak yerine basın açıklaması yoluyla da tanıtılabilir. Tüm bunlara ek olarak, etkinliğin tamamlanmasının ardından iOS 12.2 güncellemesinin de yayınlaması bekleniyor. The post Apple etkinliği resmileşti, Şov Zamanı 25 Mart'ta! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Apple etkinliği resmileşti, Şov Zamanı 25 Mart'ta!
Apple 25 Mart tarihinde yapacağı yeni özel etkinliğini “Şov Zamanı” sloganıyla duyurdu. Etkinlik şirketin merkezine ev sahipliği yapan Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da yapılacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan bu etkinlikte, firmanın yeni TV ve eğlence servisinin de tanıtılması bekleniyor. Bu yeni servis, şirketin en son 2015 yılında kullanıma sunduğu Apple Music’ten sonraki ilk dijital servisi olacak.

Apple Netflix'e rakip oluyor

Yeni içerik servisinin online dizi ve film platformu Netflix’e rakip olması bekleniyor. Etkinlik için geçtiğimiz ay Hollywood’un önde gelen yıldızlarına özel davetler gönderildiği biliniyor. Şu ana kadar sızan haberlere göre söz konusu etkinlikte tanıtılması beklenen ve Netflix ile Amazon Prime'a benzer özelliklere sahip olacak olan yeni serviste, Apple tarafından satın alınan veya finanse edilen TV şovları ve filmler yayınlanacak. Ücretli abonelik sistemiyle çalışacak olan dijital içerik servisinin bu yılın yaz aylarında kullanıma açılması bekleniyor. Gelen ilk haberlere göre 25 Mart’ta ayrıca Apple News (Haberler) uygulamasına entegre edilecek olan ‘premium’ bir haber servisinin de tanıtılacağı tahmin ediliyor. https://twitter.com/panzer/status/1105186663158800384   Ayrıca şu an için detayları resmi olarak açıklanmasa dahi, gelen sızıntılar tanıtılacak ürünlere yönelik bazı bilgileri veriyor. Edinilen bilgilere göre iPad Mini 5, yedinci nesil iPad, yedinci nesil iPod touch, AirPower ve AirPods 2 gibi ürünlerin de 25 Mart tarihinde tanıtılması bekleniyor. Firma yeni etkinlik ile uzun süredir heyecanla beklenen ürünlerini bu etkinlikte kullanıcılara sunabilir. Ancak başka bir söylentiye göre ise yeni cihazlar, etkinlikte duyurulmak yerine basın açıklaması yoluyla da tanıtılabilir. Tüm bunlara ek olarak, etkinliğin tamamlanmasının ardından iOS 12.2 güncellemesinin de yayınlaması bekleniyor.

The post Apple etkinliği resmileşti, Şov Zamanı 25 Mart'ta! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.