Apple iPhone XI kılıf tasarımı ortaya çıktı!

Eylül ayı yaklaşırken, yeni iPhone modelleriyle ilgili sızıntılar da gelmeye devam ediyor. iPhone XI modelinin tartışma yaratan tasarım hatlarından birisi de, arka kamera tasarımıydı. Geçtiğimiz saatlerde internette ortaya çıkan Apple iPhone XI kılıf tasarımları, yeni modele ait detayları da ortaya çıkardı. Ortaya çıkan kılıflara hep birlikte göz atalım! Raporlara göre Apple, iPhone pil ömrünü abartıyor! Apple iPhone XI kılıf tasarımı ortaya çıktı! Ortaya çıkan yeni kılıf tasarımı, daha önceden ortaya çıkan kare kamera tasarımını doğruluyor. Bununla birlikte kameraların dizilimlerine dair herhangi bir detayı bizlere sunmuyor. Ayrıca kılıftaki diğer detaylara baktığımızda, buton konumlandırmalarının aynı şekilde korunduğunu görüyoruz. iPhone XI özellikleri nasıl olacak? Bu konu ile ilgili paylaşılan raporlara hatırlatacak olursak, bu yılda bizleri 5.8 inç ve 6.5 inç  OLED ekranlı iPhone modelleri bekliyor. Bunun haricinde ise yine iPhone XR‘da olduğu gibi 6.1 inç boyutundaki LCD ekran paneline ev sahipliği yapan bir modelde bizleri karşılayacak. Hatırlarsanız, en son yapılan sızıntı ile beraber, iPhone XS Max ile ilgili bomba iddialarda bulunulmuştu. Apple’a yakın kaynaklarca paylaşılan bilgiler doğrultusunda, 2019 iPhone XI modelinin üçlü ana kamera kurulumuna, 4000 mAh bataryaya, 15W kablosuz şarj desteğine ve 120Hz OLED ekrana ev sahipliği yapacağı belirtilmişti.       The post Apple iPhone XI kılıf tasarımı ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Apple iPhone XI kılıf tasarımı ortaya çıktı!
Eylül ayı yaklaşırken, yeni iPhone modelleriyle ilgili sızıntılar da gelmeye devam ediyor. iPhone XI modelinin tartışma yaratan tasarım hatlarından birisi de, arka kamera tasarımıydı. Geçtiğimiz saatlerde internette ortaya çıkan Apple iPhone XI kılıf tasarımları, yeni modele ait detayları da ortaya çıkardı. Ortaya çıkan kılıflara hep birlikte göz atalım!

Raporlara göre Apple, iPhone pil ömrünü abartıyor!

Apple iPhone XI kılıf tasarımı ortaya çıktı!

Ortaya çıkan yeni kılıf tasarımı, daha önceden ortaya çıkan kare kamera tasarımını doğruluyor. Bununla birlikte kameraların dizilimlerine dair herhangi bir detayı bizlere sunmuyor. Ayrıca kılıftaki diğer detaylara baktığımızda, buton konumlandırmalarının aynı şekilde korunduğunu görüyoruz. iPhone XI kılıf tasarımı

iPhone XI özellikleri nasıl olacak?

Bu konu ile ilgili paylaşılan raporlara hatırlatacak olursak, bu yılda bizleri 5.8 inç ve 6.5 inç  OLED ekranlı iPhone modelleri bekliyor. Bunun haricinde ise yine iPhone XR‘da olduğu gibi 6.1 inç boyutundaki LCD ekran paneline ev sahipliği yapan bir modelde bizleri karşılayacak. Hatırlarsanız, en son yapılan sızıntı ile beraber, iPhone XS Max ile ilgili bomba iddialarda bulunulmuştu. Apple’a yakın kaynaklarca paylaşılan bilgiler doğrultusunda, 2019 iPhone XI modelinin üçlü ana kamera kurulumuna, 4000 mAh bataryaya, 15W kablosuz şarj desteğine ve 120Hz OLED ekrana ev sahipliği yapacağı belirtilmişti.      

The post Apple iPhone XI kılıf tasarımı ortaya çıktı! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.