Apple Music, Android'de iki yeni özelliğe kavuştu

Son dönemlerde kullanıcıların yanı sıra sanatçıların da yakından takip ettiği bir müzik dinleme uygulaması olan Apple Music, henüz daha iOS'ta yer almayan iki özelliğe Android platformunda sahip oldu. iOS 13 ile birlikte kendisinden söz edilen...

Apple Music, Android'de iki yeni özelliğe kavuştu
Son dönemlerde kullanıcıların yanı sıra sanatçıların da yakından takip ettiği bir müzik dinleme uygulaması olan Apple Music, henüz daha iOS'ta yer almayan iki özelliğe Android platformunda sahip oldu. iOS 13 ile birlikte kendisinden söz edilen uygulama, aldığı yeni güncelleme sayesinde nasıl değişti?

Ünlü Twitch yayıncısı Ninja, Twitch’i bıraktı!

Apple Music Android karanlık mod ve söz akışı ile yenilendi

Apple, iOS mobil işletim sisteminin on üçüncü büyük sürümünü tanıttığında hem karanlık mod konseptinden hem de müzik dinleme servisinin zaman senkronizasyonu aracılığıyla çalışan canlı şarkı sözü akışından bahsetmişti. apple music karanlık mod Apple Music Android, iOS kullanıcılarını oldukça şaşırttı. Kendisinin ilk olarak doğduğu yerde değil de sonradan gittiği yerde bu iki fonksiyona sahip olması, kimi kesimlerce beklenmeyen bir hamle olarak yorumlandı. Uygulamanın Android versiyonunda bulunan karanlık moda ulaşmak için yazılımın ayarlar sekmesine girmek gerekiyor. Ayarlar sekmesinden seçilebilen siyah temanın yanında iki seçenek daha bulunuyor: Aydınlık tema veya "Battery Saver" tarafından seçilen tema. apple music Buna ek olarak şarkı sözleri ekranı tamamen elden geçirildi. Bu bağlamda"Now Playing" yazılımının arayüzü, şarkının çalındığı esnada ilgili şarkının sözlerini gösterecek şekilde değiştirildi. Gerçekleştirilen elden geçirme işlemi, şarkı sözlerinin telefon ekranını kaplayacak şekilde ortaya çıkmasını sağladı. 2019 yılının Haziran ayında düzenlenen Apple Worldwide Developer Conference'da tanıtılan yeni özellikler, ilk önce Android'e nasıl geldi bilinmiyor. Eğer Android tabanlı bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve bu müzik servisine ulaşmak istiyorsanız "buraya" tıklayabilirsiniz.

The post Apple Music, Android'de iki yeni özelliğe kavuştu appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.