Apple TV Plus aylık fiyatı açıklandı

Apple, son zamanlarda hizmetlerine ağırlık vermiş durumda. Arcade ile birlikte TV Plus da Apple etkinliğinde netlik kazanan hizmetler arasında yerini aldı. Apple TV Plus aylık ücreti ve çıkış tarihi de bu etkinlikle netlik kazandı. Arcade çıkış...

Apple TV Plus aylık fiyatı açıklandı
Apple, son zamanlarda hizmetlerine ağırlık vermiş durumda. Arcade ile birlikte TV Plus da Apple etkinliğinde netlik kazanan hizmetler arasında yerini aldı. Apple TV Plus aylık ücreti ve çıkış tarihi de bu etkinlikle netlik kazandı.

Arcade çıkış tarihi

Apple TV Plus aylık ücreti açıklandı

Apple TV Plus, mart ayında düzenlenen etkinlikle birlikte tüm dünyaya tanıtılmıştı. Ancak, yeni servisin fiyatı ve ne zaman çıkacağı belirsizliğini koruyordu. Yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı Apple etkinliği ile birlikte bu servisle ilgili merak edilen sorular da netlik kazandı. Apple TV Plus aylık ücreti 4.99 dolar olarak açıklandı. Hizmet, 100 ülkede 1 Kasım'dan itibaren kullanılabilir olacak. Netflix gibi rakiplerinin karşısına çıkacak olan Apple TV Plus, yeni Mac, iPhone ya da iPad alan kullanıcılara ise 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sunulacak. Özel içeriklerin olacağı Apple TV Plus'ta yayınlanacak bazı program ve dizilerin tanıtımları da etkinlikte yayınlandı. Yayınlanacak içerikler arasında For All Mankind, Dickinson ve The Morning Show'un olduğu açıklandı. Netflix’in aksine Apple TV Plus, Mac platformlarında yer alacak aplikasyonu ile kolayca MacOS kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunacak. Aynı zamanda akıllı TV’ler üzerinden de uygulamayı kullanmak mümkün olacak.

The post Apple TV Plus aylık fiyatı açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.