Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi açıklandı

Apple, en yeni akıllı saat modelini iPhone 11 model ailesi ile birlikte tanıttı. Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi de bu lansmandan yaklaşık 1 ay sonra netlik kazandı. iPhone 11 ailesinin Türkiye geliş tarihi ile birlikte en yeni Apple...

Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi açıklandı
Apple, en yeni akıllı saat modelini iPhone 11 model ailesi ile birlikte tanıttı. Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi de bu lansmandan yaklaşık 1 ay sonra netlik kazandı. iPhone 11 ailesinin Türkiye geliş tarihi ile birlikte en yeni Apple Watch'un da ne zaman satışa çıkacağı belli oldu.

iPhone 11 Türkiye çıkış tarihi

https://www.youtube.com/watch?v=2Su_qctIeWk

Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max 18 Ekim günü Türk kullanıcılara sunulacak. Aynı tarihte gelecek bir diğer model ise Apple Watch Series 5 oldu. Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi için de 18 Ekim günü olarak belirlendi. Apple Türkiye tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Apple Watch Series 5, 18 Ekim itibariyle apple.com.tr adresinde, App Store uygulamasında, Apple Store’larda, Apple Yetkili Satıcılarında ve belirli iletişim operatörlerinde satışa çıkıyor. 40 mm boyutunda ve 44 mm boyutunda iki farklı alternatifi bulunan yeni akıllı saatin 44 mm'lik versiyonu  324 x 394 piksel çözünürlüğüne, 44 mm'lik versiyonu ise 368 x 448 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. 10.7 mm inceliğindeki saat, EKG özelliği ve yeni geliştirilmiş sağlık özellikleriyle daha çok ön plana çıktı. Ayrıca Apple Watch’un yeni bir özelliği de pusula olarak karşımıza çıktı. Artık yeni Apple Watch enlem, boylam, yükseklik ve eğim gösteren dahili pusulayı içerisinde barındıracak. Ayrıca cihazın Maps uygulaması da hangi yöne dönük olduğunuzu gösterecek şekilde güncellendi. Yeni nesil akıllı saat ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki haberimizden ya da yukarıdaki videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Series 5 özellikleri

The post Apple Watch Series 5 Türkiye çıkış tarihi açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.