Apple'dan dikkat çekici yeni video serisi

Apple yaratıcı reklamlarıyla fazlasıyla dikkat çekmeyi başaran bir şirket olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün Apple ASMR video serisi olarak yayınladığı yeni videolar ile YouTube'da iPhone'ların video ve ses yakalama performanslarını...

Apple'dan dikkat çekici yeni video serisi
Apple yaratıcı reklamlarıyla fazlasıyla dikkat çekmeyi başaran bir şirket olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün Apple ASMR video serisi olarak yayınladığı yeni videolar ile YouTube'da iPhone'ların video ve ses yakalama performanslarını sergilemeye başladı.

Apple araştırmacılara özel iPhone’lar dağıtacak!

Apple ASMR video serisi ile iPhone performansını sergiliyor!

Apple reklam konusunda hem geleneksel medyada hem de dijital medyada oldukça yaratıcı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle YouTube'da farklı reklam filmleriyle karşımıza çıkan şirket, iPhone'ların video ve ses yakalama performanslarını sergilemek için yeni bir video serisi yayınladı. Şirket her zaman iPhone kullanıcılarının fotoğrafçılık ve video çekim yeteneklerini sergilemeleri için iyi bir fırsat sunma gayesiyle ön plana çıkmaya çalışıyor. Şirketin #ShotoniPhone kampanyası da bu süreçte cihazlarının yeteneklerini göstermek için önemli kampanyalarından bir tanesi. Reklam panolarında ve diğer reklamlarda kullanılan çekimlerde bile kendi cihazlarını kullanarak cesur bulunan şirket Apple ASMR video serisi ile karşımızda. https://www.youtube.com/watch?v=t0hk9CHr1d0 Bu video serisi ile cihazların ses yakalamaları, seslerin derinliklerine göre ayırt edebilme özellikleri ve sabit video çekimlerindeki performansını ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Kulaklıkla izlemenizi önererek reklamı başlatan şirket ortalama 7-8 dakikalık uzun videoların karşısında izleyicileri ekranda tutmayı başarıyor. Ayrıca görüntüden çok ses performansına dikkat çeken şirketin, Galaxy Note 10 lansmanı tarihiyle aynı gün bu reklam serisini yayınlaması da tesadüf değil gibi duruyor. Peki bu video serisi sizin dikkatinizi çekti mi?

The post Apple'dan dikkat çekici yeni video serisi appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.