Asus'tan profesyonellere özel ProArt PA90!

Asus, profesyonel kullanıcılar için tasarladığı ProArt serisinin yeni üyesi ProArt PA90 Mini PC’yi, Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi’nde gerçekleştirdiği etkinlikte tanıttı. Gerçekleştirilen etkinlikte ProArt PA90 modelinin yanında...

Asus'tan profesyonellere özel ProArt PA90!
Asus, profesyonel kullanıcılar için tasarladığı ProArt serisinin yeni üyesi ProArt PA90 Mini PC’yi, Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi’nde gerçekleştirdiği etkinlikte tanıttı. Gerçekleştirilen etkinlikte ProArt PA90 modelinin yanında monitör modellerinin de duyurusu gerçekleştirildi.

Intel 10. nesil dizüstü bilgisayar işlemcilerini tanıttı

Asus ProArt PA90 özellikleri ile neler sunuyor?

Tasarım olarak oldukça kompakt ve şık yapıda gelen bilgisayarın donanım tarafında da oldukça başarılı olduğu görülüyor. Intel'in 9. nesil i9 işlemcilerine kadar yükseltilebilen bilgisayar, bu sayede profesyonel kullanımlar için ideal bir bilgisayar oluyor. Ayrıca bilgisayar 64 GB'a kadar artırılabilir RAM alanına ve iki adet M.2 PCIe SSD ve 2,5 inç sabit disk olmak üzere 3 disk slotuna yer veriyor. Ekran kartı tarafında Nvidia'nın profesyonellere özel olarak tasarlanan Quadro ekran kartlarından destek alan bilgisayar, özellikle grafik performansı gerektiren uygulamalarda büyük bir performans sergileyebiliyor. Bilgisayarın P4000 veya P2000 ekran kartı olmak üzere iki ayrı varyasyonu bulunuyor. Bilgisayarın en dikkat çeken detaylarından bir tanesi yenilikçi soğutma sistemi oluyor. Bu soğutma sistemi, CPU tam yükte çalışırken bilgisayarın üst kapağını açarak en uygun performans için hava akışını artırıyor.

ProArt monitör modelleri de tanıtıldı!

Asus, ProArt PA90 modelinin yanı sıra bazı profesyonel monitör modellerini de duyurdu. ProArt monitörler, desteklediği standartlar ile birlikte sektör gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor ve profesyonellerin çözüm ortağı oluyor. Asus’un olağanüstü iş performansı sağlayan ProArt serisi, en üst düzey performans isteyen milyonlarca video düzenleyici, 3D animatör, fotoğrafçı, colorist ve diğer içerik üreticileri için güçlü bir platform olarak öne çıkıyor. asus proart ProArt serisi monitörlerin, sektör profesyonelleri tarafından da deneyimlenerek üst düzey performanslarının kanıtlandığını belirten ASUS Monitör Ürün Müdürü Ayten Zora monitör hakkında şu açıklamalarda bulundu: “ProArt serisi, özellikle colorist ve fotoğraf sanatçıları gibi üst düzey sektör standartlarını destekleyen ürünleri kullanan profesyoneller için yüksek renk gamı sunarak verimli bir çalışma ortamı sağlıyor. Yüksek kontrast ve görüş açısı sunan monitörler, Rec. 2020, Adobe RGB, DCI-P3 ve sRGB gibi endüstri standartları renk gamutlarını destekliyor ve ön-kalibrasyonu sayesinde DeltaE<2 renk doğruluğu sunuyor. 4K çözünürlüğe sahip ve HDMI, DisplayPort, USB, Type C, Thunderbolt  gibi geniş bağlantı seçenekleri sunan ProArt monitörler, üst düzey HDR performansları ve yüksek kontrast oranlarıyla kullanıcı beklentilerini en üst seviyede karşılıyor. ASUS olarak, yüksek standartlara sahip tüm ürünlerimizle profesyonel çalışmalara destek vermekten mutluluk duyuyoruz.”

The post Asus'tan profesyonellere özel ProArt PA90! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.