Teknoloji Haberleri

Avengers: End Game karakter posterleri yayınlandı!

Son zamanların en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Avengers: End Game karakter posterleri ile karşımıza çıktı. İşte filme dair sanat çalışması olarak yapılan birbirinden güzel Avengers karakter posterleri!

Beklenen Avengers End Game fragmanı yayınlandı!

2018 yılında Türkiye’de en çok izlenen filmler!

İşte Avengers: End Game karakter posterleri!

Avengers: End Game fragmanı geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Avengers: Infinity War filminden sonra ne olacağı merakla beklenen yeni filmin adı bu fragmanla ortaya çıkmışken karakterlerimizin akıbeti de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Avengers: End Game karakter posterleri

İzlenme rekorları kıran fragmandan sonra ise birbirinden güzel Avengers karakter posterleri yayınlandı. Karakter posterlerinde Captain America (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson), son filmlerde görülemeyen Hawkeye (Jeremy Renner), vazgeçilmez yeşil canavarımız Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Captain Marvel (Brie Larson), Ant-Man (Paul Rudd), Rocket, Nebula (Karen Gillan), Thanos (Josh Brolin) gibi isimler yer alıyor. Joe Russo ve Anthony Russo’nun yönetmen koltuğuna oturduğu; Robert Downy Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Chris Pratt, Elizabeth Olsen ve Evangeline Lilly gibi isimlerin başrolde yer aldığı Avengers: End Game 26 Nisan 2019 tarihinde ülkemizdeki seyircileri ile buluşacak.

The post Avengers: End Game karakter posterleri yayınlandı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.