Avengers Endgame filmi için bir isim ortadan kalktı

Avengers Endgame filmi içerisinde en çok sevilen karakterlerden biri olan Thor, hatırlanacağı üzere, Thanos operasyonundaki başarısızlığı yüzünden depresyona girip kendini yemeye verince şişmanlamıştı. Bu bağlamda kendisine takılan lakap olan...

Avengers Endgame filmi için bir isim ortadan kalktı
Avengers Endgame filmi içerisinde en çok sevilen karakterlerden biri olan Thor, hatırlanacağı üzere, Thanos operasyonundaki başarısızlığı yüzünden depresyona girip kendini yemeye verince şişmanlamıştı. Bu bağlamda kendisine takılan lakap olan "Şişman Thor", Marvel tarafından ciddi bir biçimde ele alındı.

Avengers Endgame hangi sahnelerle vizyona girecek?

Avengers Endgame filmi için Şişman Thor artık yok

Gişe konusunda inanılmaz bir başarı yakalayan aksiyon (fantastik) ve bilim kurgu yapımı, izleyenlerin önüne ikinci kez çıkmayı seçti. Blu-ray sektöründe ve dijital sürüm pazarında kendisine yer bulacak olan proje, Chris Hemsworth'ün Şişman Thor karakterinin kalıcılığı için diretmesi yüzünden eleştiri yağmuruna tutuldu. Zira izleyicilerin birçoğu; efsane karakterin, fazla kilolarından ötürü, kahramanlığından eser kalmadığını düşünüyor. Avengers Endgame filmi Bu eleştirileri dikkat alan Marvel, bundan böyle bu takma adı resmi olarak kullanmayacağını duyurdu. Bunun dışında, filmin Blu-ray sürümünde ve dijital versiyonunda ek sahneler de yer alacak ve mini bir belgesel de bulunacak. Belgeselin adı "Bro  Thor" olacak. Bu ek video, Thor'un evrene nasıl geldiğini anlatıyor. İlgili video, 30 Temmuz 2019'da piyasaya dijital sürüm ile birlikte sürülecek. Yapımın Blu-ray hali ise 13 Ağustos 2019 tarihinde çıkışını yapacak.Avengers Endgame belgeseli, şimdiden, hayranları heyecanlandırıyor.

The post Avengers Endgame filmi için bir isim ortadan kalktı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.