Babalar Günü hediyesi ve karne hediyesi bir arada!

Bu yıl Babalar Günü ve karne günü aynı zamana denk geliyor. Durum böyle olunca iki hediye alma durumu söz konusu. MediaMarkt da bu iki özel gün için yeni kampanyasını duyurdu. Babalar Günü hediyesi ve karne hediyesi almak isteyenler için MediaMarkt...

Babalar Günü hediyesi ve karne hediyesi bir arada!
Bu yıl Babalar Günü ve karne günü aynı zamana denk geliyor. Durum böyle olunca iki hediye alma durumu söz konusu. MediaMarkt da bu iki özel gün için yeni kampanyasını duyurdu. Babalar Günü hediyesi ve karne hediyesi almak isteyenler için MediaMarkt kampanyası sunuluyor.

Xiaomi Android Q alacak modelleri açıkladı

Babalar Günü ve hediyesi karne hediyesi için tek kampanya

Uzun bir eğitim döneminin sonuna gelen öğrenciler ve hayatımızın önemli bir parçası olan babalar güzel bir hediyeyi hakediyor. MediaMarkt kampanyası da 16 Haziran'a kadar hediye almak isteyenler için hazır bekliyor. Kampanya kapsamında  Xbox One S 1 TB konsol, Battlefield 5 oyun ve 3 aylık Live hediyesiyle beraber uygun fiyatla satın alınabiliyor. Ayrıca, Xbox One S konsollarının yanında Microsoft kumandalarda yüzde 50 indirim ve 6 taksit fırsatı da bulunuyor. Babalar Günü hediyesi ve karne hediyesi için hazırlanan kampanyanın yanında taksit imkanları da dikkat çekiyor. Paraf ve Worldcard’la ses sistemlerinde ve fotoğraf makinelerine 6 taksit imkanı bulunuyor. Ayrıca televizyonlardan, bilgisayarlara, küçük ev aletlerinden, beyaz eşyalara 12 taksit imkanı alıcıları bekliyor. Son olarak kampanyanın mediamarkt.com.tr ve MediaMarkt mağazalarında geçerli olduğunu hatırlatalım. Kampanyadan yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

The post Babalar Günü hediyesi ve karne hediyesi bir arada! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.