Beklenen Battlefield 5 haritası tanıtıldı

E3 2019, EA için büyük çoğunlukla oyuncuları heyecanlandıracak şekilde gelişiyor. Dördüncü bölümü 27 Haziran'da yayınlanacak olan Battlefield 5 için yeni harita tanıtıldı. Star Wars Jedi: Fallen Order videosu yayınlandı Battlefield 5 Marita...

Beklenen Battlefield 5 haritası tanıtıldı
E3 2019, EA için büyük çoğunlukla oyuncuları heyecanlandıracak şekilde gelişiyor. Dördüncü bölümü 27 Haziran'da yayınlanacak olan Battlefield 5 için yeni harita tanıtıldı.

Star Wars Jedi: Fallen Order videosu yayınlandı

Battlefield 5

Battlefield 5 Marita haritası Yunanistan'da geçecek

Electronic Arts'ın kült oyun serisinden olan Battlefield'ın son oyunu Battlefield 5, 27 Haziran'da Al Sundan adlı yeni harita ile beraber Bölüm 4: Defying the Odds hikayesine kavuşacak. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği Marita haritası ile ilgili de bir gelişme var. Marita haritası Temmuz ayında oyuna eklenecek. https://www.youtube.com/watch?v=8t4TW08Dw38 Marita haritası, bizi İtalya ve Almanya'nın 1941'de Yunanistan'ı işgal ettiği savaşa götürecek. Harita dar sokaklarda geçtiği için oyuncular piyade rütbesi ile oynayacaklar. Bu harita için tank ve uçakların olmayacağı da söyleniyor. Bölüm 4, tüm Battlefield 5 oyuncularına ücretsiz olacak ve EA'in birkaç gün önce sunduğu bazı diğer haritaları da içerecek . EA, etkinlik sırasında Bölüm 4'ü duyururken Pasifik Savaşı'nı anlatacak olan Bölüm 5'i de tanıttı. Bu bölümle beraber efsane silah M1 Garand'ın oyuna ekleneceğinin garantisini de verdi. Bölüm 5, Eylül ayında oyuna eklenecek.

The post Beklenen Battlefield 5 haritası tanıtıldı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.